Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Sergey Yurievich Sudeikin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Sergey Yurievich Sudeikin: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Carousel: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a(z) Sergey Yurievich Sudeikin megtekintéseinek összesen. Aztán Portrait of Nina Shik és Design for ''The visible side of life'' by Benavente. Összesen 2 700 látogatás: 1 200 a művész oldalon, 1 500 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 82%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 50%-át jelenti.
Sergey Yurievich Sudeikin: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Sergey Yurievich Sudeikin alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Carousel, 1910
300 látogatás · 17,6%
-
2
Portrait of Nina Shik, 1937
200 látogatás · 11,8%
-
3
Design for ''The visible side of life'' by Benavente, 1912
100 látogatás · 5,9%
-
4
Saxon figurines, 1911
100 látogatás · 5,9%
-
5
Decoration for ''Entertainment for the girls'' by Kuzmin, 1911
100 látogatás · 5,9%
-
6
Allegorial scene, 1915
100 látogatás · 5,9%
-
7
Design for Katinka, 1922
100 látogatás · 5,9%
-
8
Simoom, 1915
100 látogatás · 5,9%
-
9
Portrait of O. A. Glebova-Sudeikina, 1905
100 látogatás · 5,9%
-
10
Frontispiece for the magazine ''Golden Fleece'', 1908
100 látogatás · 5,9%
Hogyan változik Sergey Yurievich Sudeikin közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 500 | 600 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hogyan nézték a Sergey Yurievich Sudeikin műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Sergey Yurievich Sudeikin művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 5,9% |
| Lágy árnyékok | 32,0% | 35,3% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 47,1% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 11,8% |
| Fényes | 12,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,0% | 35,3% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 35,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 5,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 41,7% | 60,0% |
| Semleges tónusok | 36,1% | 30,0% |
| Sötét tónusú | 13,9% | 10,0% |
| Pasztell színek | 5,6% | 0,0% |
| Természet | 2,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,0% | 29,4% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 64,7% |
| Élénk | 14,0% | 5,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 11,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 5,9% |
| Kijelentés | 50,0% | 82,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 32,0% | 47,1% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 5,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 5,9% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 29,4% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 11,8% |
Hogyan alakulnak Sergey Yurievich Sudeikin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cover of the catalog of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Costume design for ''Veneti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pancake Parsley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sadko. Design for the scene… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of O. A. Glebova-S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night festival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Russian ballet (Pavlova and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poster for the Chauve-Souri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for ''Eugene Onegin'' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pastoral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Sergey Yurievich Sudeikin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 50,0% |
| Olasz | 100 | 50,0% |
Hogyan alakulnak Sergey Yurievich Sudeikin napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 200 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
Sergey Yurievich Sudeikin: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Sergey Yurievich Sudeikin-nak?
- Carousel: 300 látogatás, ami 18% a(z) Sergey Yurievich Sudeikin megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Sergey Yurievich Sudeikin?
- 2 700 tizenkét hónap alatt (1 200 a művész oldalon, 1 500 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Sergey Yurievich Sudeikin műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 82%-át teszi ki a 50% katalógusból.