Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Schmuzer, Jacob Xaver oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Schmuzer, Jacob Xaver: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Fische, Pisces, Poissons XXII a legnézettebb alkotás: 500 megtekintés egy évben, ami 38% összes Schmuzer, Jacob Xaver részére fordított figyelemnek. Ezt követi Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI és Vögel, Aves, Oiseaux LI. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 1 000 látogatást értek el: összesen 1 300 lượt. A figyelem 75%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 800 látogatással. Kedvelik a Játékos (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 25%-ával szemben.
A(z) Schmuzer, Jacob Xaver 7 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Schmuzer, Jacob Xaver leglátottabb műve.
-
1
Fische, Pisces, Poissons XXII, 1700
500 látogatás · 38,5%
-
2
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI, 1700
200 látogatás · 15,4%
-
3
Vögel, Aves, Oiseaux LI, 1700
200 látogatás · 15,4%
-
4
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLIV, 1700
100 látogatás · 7,7%
-
5
Fische, Pisces, Poissons XXXIX, 1700
100 látogatás · 7,7%
-
6
Fische, Pisces, Poissons XXXVII, 1700
100 látogatás · 7,7%
-
7
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XL, 1700
100 látogatás · 7,7%
Mikor látogatják meg az emberek Schmuzer, Jacob Xaver oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor nyitják meg Schmuzer, Jacob Xaver műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Schmuzer, Jacob Xaver művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 50,0% | 25,0% |
| Játékos | 25,0% | 50,0% |
| Nosztalgikus | 25,0% | 25,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 100,0% | 100,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 70,0% | 69,2% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 23,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 50,0% | 69,2% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 23,1% |
| Élénk | 10,0% | 7,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 100,0% | 100,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 60,0% | 76,9% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 23,1% |
Melyek Schmuzer, Jacob Xaver legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vögel, Aves, Oiseaux LI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Schmuzer, Jacob Xaver a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Schmuzer, Jacob Xaver-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Schmuzer, Jacob Xaver kapcsán kérdeznek
Melyik Schmuzer, Jacob Xaver műve a legtöbbször megtekintett?
- Fische, Pisces, Poissons XXII az első helyen, 500 megtekintéssel, a nézetések 38%-át övelem. 7 mű áll felette.
Mennyi a Schmuzer, Jacob Xaver közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 1 000 a művekkel.
Mely művei Schmuzer, Jacob Xaver felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Játékos (Érzelmi hangulat) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 25% részére vonatkozóan.