Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Schmidt-Rottluff oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Schmidt-Rottluff: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Houses at Night a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 21% összes Schmidt-Rottluff részére fordított figyelemnek. Ezt követi Untitled (382) és Untitled (338). A művész oldala 2 100 látogatást, a művek pedig 1 100 látogatást értek el: összesen 3 200 lượt. A figyelem 1000%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 900 látogatással. A látogatók számítógépek (72%) és telefonok (28%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílust: ezek a látogatások 68%-át teszik ki a katalógus 27%-ával szemben.
A(z) Schmidt-Rottluff 9 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Schmidt-Rottluff leglátottabb műve.
-
1
Houses at Night
400 látogatás · 21,1%
-
2
Untitled (382)
400 látogatás · 21,1%
-
3
Untitled (338)
200 látogatás · 10,5%
-
4
Untitled (935)
200 látogatás · 10,5%
-
5
Untitled (300)
200 látogatás · 10,5%
-
6
Untitled (870)
200 látogatás · 10,5%
-
7
Untitled (663)
100 látogatás · 5,3%
-
8
Untitled (339)
100 látogatás · 5,3%
-
9
Untitled (443)
100 látogatás · 5,3%
Mikor látogatják meg az emberek Schmidt-Rottluff oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 1 100 | 0 |
Mikor nyitják meg Schmidt-Rottluff műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Schmidt-Rottluff művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 23,1% | 47,4% |
| Érezhető fényesség | 42,3% | 47,4% |
| Fényerék egyensúlya | 30,8% | 5,3% |
| Fényes | 3,9% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 53,8% | 21,1% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 11,5% | 15,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 30,8% | 42,1% |
| Éles színűség | 3,9% | 21,1% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 36,0% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 52,0% | 16,7% |
| Földszínek | 12,0% | 16,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 53,8% | 21,1% |
| Egyensúlyos | 11,5% | 15,8% |
| Élénk | 34,6% | 63,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 3,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,9% | 68,4% |
| Kijelentés | 69,2% | 31,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 19,2% | 36,8% |
| Lágyan kevert paletta | 11,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 23,1% | 31,6% |
| Erős színegyüntetés | 46,2% | 31,6% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Melyek Schmidt-Rottluff legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houses at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Untitled (338) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (527) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (870) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (663) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (300) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (935) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (382) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (339) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (103) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Schmidt-Rottluff közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 300 | 71,9% |
| telefonok | 900 | 28,1% |
Milyen nyelveken követi Schmidt-Rottluff a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 26,7% |
| Spanyol | 200 | 13,3% |
| Francia | 200 | 13,3% |
| Olasz | 200 | 13,3% |
| Lengyel | 200 | 13,3% |
| Portugál | 200 | 13,3% |
| Német | 100 | 6,7% |
Naponta hány látogatása van Schmidt-Rottluff-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 400 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Amit az emberek Schmidt-Rottluff kapcsán kérdeznek
Melyik Schmidt-Rottluff műve a legtöbbször megtekintett?
- Houses at Night az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 21%-át övelem. 9 mű áll felette.
Mennyi a Schmidt-Rottluff közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 3 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 100 a művész oldalán, 1 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Schmidt-Rottluff közönsége?
- A látogatók számítógépek (72%) és telefonok (28%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 72%-át teszik ki.
Mely művei Schmidt-Rottluff felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) leírású művek 68% látogatást generálnak a katalógus 27% részére vonatkozóan.