Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Samuel Henry Gordon Alken oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Samuel Henry Gordon Alken: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Two Greyhounds Coursing A Hare: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 24% a(z) Samuel Henry Gordon Alken megtekintéseinek összesen. Aztán The Royal Mail in Deep Snow és Fox-hunt, The Death. Összesen 2 300 látogatás: 700 a művész oldalon, 1 600 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 000 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 59%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 33%-át jelenti.
Samuel Henry Gordon Alken: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Samuel Henry Gordon Alken alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Two Greyhounds Coursing A Hare
500 látogatás · 23,8%
-
2
The Royal Mail in Deep Snow
400 látogatás · 19,0%
-
3
Fox-hunt, The Death
200 látogatás · 9,5%
-
4
A Hunt In Full Cry Crossing The Path Of The York To London Coach
200 látogatás · 9,5%
-
5
The Cambridgeshire Stakes, 1850
100 látogatás · 4,8%
-
6
Saddling
100 látogatás · 4,8%
-
7
The Cambridgeshire Stakes -, 1850
100 látogatás · 4,8%
-
8
Stage Coach passing a meet outside an Inn
100 látogatás · 4,8%
-
9
Breaking Covert; Full Cry; Over The Stile; The Death
100 látogatás · 4,8%
-
10
A Coach And Four On The Open Road
100 látogatás · 4,8%
Hogyan változik Samuel Henry Gordon Alken közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Hogyan nézték a Samuel Henry Gordon Alken műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Samuel Henry Gordon Alken művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 20,0% | 9,5% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 46,0% | 52,4% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 9,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 24,0% | 38,1% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 47,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 9,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 4,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 51,3% | 29,4% |
| Semleges tónusok | 33,3% | 58,8% |
| Sötét tónusú | 12,8% | 5,9% |
| Monokróm | 2,6% | 5,9% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 38,1% |
| Egyensúlyos | 62,0% | 57,1% |
| Élénk | 12,0% | 4,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 4,8% |
| Lágy | 6,0% | 9,5% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 14,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 9,5% |
| Kijelentés | 48,0% | 61,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 38,1% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 9,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 56,0% | 28,6% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 9,5% |
Hogyan alakulnak Samuel Henry Gordon Alken legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drags of the Four-in-Hand C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cambridgeshire Stakes - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Cambridgeshire Stakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hooked; And Reeling It In | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Over The Ditch; And Heading… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circus Pony And Clown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bull baiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogs Fighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Samuel Henry Gordon Alken közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Samuel Henry Gordon Alken napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Samuel Henry Gordon Alken: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Samuel Henry Gordon Alken-nak?
- Two Greyhounds Coursing A Hare: 500 látogatás, ami 24% a(z) Samuel Henry Gordon Alken megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Samuel Henry Gordon Alken?
- 2 300 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalon, 1 600 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Samuel Henry Gordon Alken műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 59%-át teszi ki a 33% katalógusból.