Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Salvator Rosa oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Salvator Rosa: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Witches at their Incantations: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a(z) Salvator Rosa megtekintéseinek összesen. Aztán The Prodigal Son és Pythagoras Ébresztése az Álomvilágból. Összesen 13 300 látogatás: 1 800 a művész oldalon, 11 500 a művekkel. A nézőadomány nő: 150% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 8 600 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 49%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Salvator Rosa: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Salvator Rosa alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Salvator Rosa közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 400
7 200
Aug 2026
100
1 300
Sze 2026
0
800
Okt 2026
300
1 700
Hogyan nézték a Salvator Rosa műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Salvator Rosa művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
20,0%
49,0%
Drámai
60,0%
17,7%
Rejtélyes
10,0%
17,7%
Feszült hangulatú
0,0%
12,5%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
2,1%
Sötét és komoly
5,0%
1,0%
Szellemi
5,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
38,0%
43,6%
Lágy árnyékok
14,0%
17,4%
Érezhető fényesség
20,0%
10,7%
Fényerék egyensúlya
18,0%
18,1%
Fényes
10,0%
10,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
54,0%
57,7%
Finom színtónusú
32,0%
29,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
11,4%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
1,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
50,0%
59,5%
Semleges tónusok
36,8%
30,2%
Monokróm
5,3%
9,5%
Sötét tónusú
7,9%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
59,1%
Egyensúlyos
42,0%
37,6%
Élénk
2,0%
3,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
41,6%
Lágy
34,0%
27,5%
Egyensúlyozott
8,0%
12,8%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
4,0%
Kijelentés
18,0%
14,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
12,8%
Lágyan kevert paletta
4,0%
6,0%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
7,4%
Erős színegyüntetés
28,0%
32,9%
Egységes színpaletta
52,0%
40,9%
Hogyan alakulnak Salvator Rosa legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Baptism of the Eunuch
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Pythagoras Ébresztése az Ál…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
100
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head of a Man with a Turban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobias and the Angel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Return of Astrea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniel in the Lion's Den
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifixion of Polyclitus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jesus carrying the cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Witches at their Incantatio…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Salvator Rosa?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 600
87,2%
telefonok
1 600
12,0%
tabletek
100
0,8%
Milyen nyelveket használ Salvator Rosa közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
33,3%
Francia
100
33,3%
Litván
100
33,3%
Hogyan alakulnak Salvator Rosa napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
300
szo 17 Okt
300
vas 18 Okt
400
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
200
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
500
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
2 800
hét 2 Nov (előrejelzés)
400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
vas 8 Nov (előrejelzés)
2 400
hét 9 Nov (előrejelzés)
400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
500
pén 13 Nov (előrejelzés)
400
szo 14 Nov (előrejelzés)
400
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 800
hét 16 Nov (előrejelzés)
500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
500
csüt 19 Nov (előrejelzés)
600
pén 20 Nov (előrejelzés)
500
szo 21 Nov (előrejelzés)
500
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 100
Salvator Rosa: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Salvator Rosa-nak?
Witches at their Incantations: 900 látogatás, ami 6% a(z) Salvator Rosa megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Salvator Rosa?
13 300 tizenkét hónap alatt (1 800 a művész oldalon, 11 500 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Salvator Rosa alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 87% arányal.
Kedveli-e a közönség Salvator Rosa műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 49%-át teszi ki a 20% katalógusból.