Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rogier Van Der Weyden oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Rogier Van Der Weyden: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Krisztus leszállása 1 a legnézettebb alkotás: 7 900 megtekintés egy évben, ami 8% összes Rogier Van Der Weyden részére fordított figyelemnek. Ezt követi wga.hu tags: ['WEYDEN és A leeresztés a keresztről. A művész oldala 32 000 látogatást, a művek pedig 84 400 látogatást értek el: összesen 116 400 lượt. A figyelem 53%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 56 100 látogatással. A látogatók Spanyol (20%), Angol (17%) és Német (14%) nyelven olvassák. A látogatók Németország (11%), Görögország (8%) és Franciaország (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (68%), telefonok (29%) és tabletek (4%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 24%-át teszik ki a katalógus 8%-ával szemben.
A(z) Rogier Van Der Weyden 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Rogier Van Der Weyden leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Rogier Van Der Weyden oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 900
Júl 2026
6 700
49 400
Aug 2026
5 500
10 500
Sze 2026
9 200
7 100
Okt 2026
10 400
14 500
Mikor nyitják meg Rogier Van Der Weyden műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Rogier Van Der Weyden művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
51,3%
45,9%
Elegáns
29,7%
28,8%
Békés, nyugodt
5,4%
13,5%
Klasszikus
5,4%
5,6%
Nyugodt
2,7%
3,5%
Misztikus
5,4%
2,2%
Romantikus
0,0%
0,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
8,1%
23,7%
Szellemi
32,4%
19,4%
Belső elmélyülést sugárzó
5,4%
17,0%
Sötét és komoly
16,2%
15,2%
Nyugodt
13,5%
14,0%
Rejtélyes
5,4%
3,6%
Drámai
5,4%
2,6%
Erőteljes presence
8,1%
1,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
18,0%
Lágy árnyékok
42,0%
43,5%
Érezhető fényesség
34,0%
32,9%
Fényerék egyensúlya
0,0%
4,5%
Fényes
0,0%
1,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
6,3%
Finom színtónusú
36,0%
40,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
46,8%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
6,4%
Éles színűség
0,0%
0,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
80,4%
80,4%
Sötét tónusú
13,0%
9,8%
Semleges tónusok
6,5%
9,7%
Monokróm
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
22,4%
Egyensúlyos
60,0%
70,7%
Élénk
10,0%
6,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
1,7%
Lágy
2,0%
2,3%
Egyensúlyozott
8,0%
6,4%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
20,0%
Kijelentés
60,0%
69,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
8,4%
Lágyan kevert paletta
6,0%
13,3%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
14,2%
Erős színegyüntetés
64,0%
58,7%
Egységes színpaletta
4,0%
5,5%
Melyek Rogier Van Der Weyden legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Feltétel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
600
Portré egy hölgyről
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
600
300
A szellemi ítélet
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
200
St Luke painting Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A hét szentély oltárképe
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
200
100
Szent Kolumba-altartár
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
wga.hu
tags: ['WEYDEN
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
400
900
A leeresztés a keresztről
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
Rogier van der Weyden, Az U…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Pieta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
600
Hogyan oszlónak a Rogier Van Der Weyden közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
78 600
67,5%
telefonok
33 600
28,9%
tabletek
4 200
3,6%
Milyen nyelveken követi Rogier Van Der Weyden a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
2 100
20,4%
Angol
1 700
16,5%
Német
1 400
13,6%
Francia
700
6,8%
Görög
600
5,8%
Olasz
600
5,8%
Japán
400
3,9%
Koreai
400
3,9%
Holland
400
3,9%
Portugál
400
3,9%
Naponta hány látogatása van Rogier Van Der Weyden-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
1 200
pén 16 Okt
1 400
szo 17 Okt
800
vas 18 Okt
1 200
hét 19 Okt
1 200
kedd 20 Okt
1 500
sze 21 Okt
3 100
csüt 22 Okt
1 800
pén 23 Okt
1 400
szo 24 Okt
1 700
vas 25 Okt
900
hét 26 Okt
500
kedd 27 Okt
2 200
sze 28 Okt
700
csüt 29 Okt
2 900
pén 30 Okt
500
szo 31 Okt
1 900
vas 1 Nov
1 500
hét 2 Nov
2 000
kedd 3 Nov
4 000
sze 4 Nov
2 500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 900
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 200
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 800
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 800
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 800
sze 11 Nov (előrejelzés)
3 100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
1 800
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 400
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 000
hét 16 Nov (előrejelzés)
2 000
kedd 17 Nov (előrejelzés)
4 200
sze 18 Nov (előrejelzés)
3 500
csüt 19 Nov (előrejelzés)
3 500
pén 20 Nov (előrejelzés)
2 000
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 600
vas 22 Nov (előrejelzés)
2 100
hét 23 Nov (előrejelzés)
2 200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
4 600
sze 25 Nov (előrejelzés)
3 700
Amit az emberek Rogier Van Der Weyden kapcsán kérdeznek
Melyik Rogier Van Der Weyden műve a legtöbbször megtekintett?
Krisztus leszállása 1 az első helyen, 7 900 megtekintéssel, a nézetések 8%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Rogier Van Der Weyden közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
116 400 látogatás tizenkét hónapban: 32 000 a művész oldalán, 84 400 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Rogier Van Der Weyden közönsége?
A látogatók számítógépek (68%), telefonok (29%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 68%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Rogier Van Der Weyden követői?
Spanyol (20%), Angol (17%) és Német (14%); a(z) Spanyol nyelv 20%-át teszi ki.
Mely művei Rogier Van Der Weyden felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Melankolikus (Érzelmi hangulat) leírású művek 24% látogatást generálnak a katalógus 8% részére vonatkozóan.