Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rockwell Kent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Rockwell Kent: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The Trapper a legnézettebb alkotás: 1 500 megtekintés egy évben, ami 36% összes Rockwell Kent részére fordított figyelemnek. Ezt követi Flame és Blackhead, Monhegan Island, Maine. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 3 400 látogatást értek el: összesen 3 700 lượt. A figyelem 150%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 2 900 látogatással. A látogatók számítógépek (62%) és telefonok (38%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 40%-át teszik ki a katalógus 6%-ával szemben.
A(z) Rockwell Kent 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Rockwell Kent leglátottabb műve.
-
1
The Trapper, 1921
1 500 látogatás · 35,7%
-
2
Flame
500 látogatás · 11,9%
-
3
Blackhead, Monhegan Island, Maine
200 látogatás · 4,8%
-
4
Wilderness
200 látogatás · 4,8%
-
5
Late Afternoon, 1962
100 látogatás · 2,4%
-
6
Fishermen
100 látogatás · 2,4%
-
7
Snow Fields
100 látogatás · 2,4%
-
8
Bear Glacier - Alaska
100 látogatás · 2,4%
-
9
Adirondack Farm, Summer
100 látogatás · 2,4%
-
10
Child
100 látogatás · 2,4%
Mikor látogatják meg az emberek Rockwell Kent oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 2 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 500 |
Mikor nyitják meg Rockwell Kent műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Rockwell Kent művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 2,4% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 9,5% |
| Érezhető fényesség | 46,0% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 52,4% |
| Fényes | 8,0% | 2,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 68,0% | 47,6% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 4,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 42,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 4,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 57,1% | 80,7% |
| Földszínek | 40,5% | 16,1% |
| Sötét tónusú | 2,4% | 3,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 64,0% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 32,0% | 54,8% |
| Élénk | 4,0% | 2,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,0% | 4,8% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 9,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 42,9% |
| Kijelentés | 56,0% | 42,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 23,8% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 11,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 40,5% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 9,5% |
| Egységes színpaletta | 38,0% | 14,3% |
Melyek Rockwell Kent legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Late Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trapper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 200 | 0 | 0 |
| Blackhead, Monhegan Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Toilers Of The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublin Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Elm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prometheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men And Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Hogyan oszlónak a Rockwell Kent közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 300 | 62,2% |
| telefonok | 1 400 | 37,8% |
Milyen nyelveken követi Rockwell Kent a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 200 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Rockwell Kent-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 200 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Rockwell Kent kapcsán kérdeznek
Melyik Rockwell Kent műve a legtöbbször megtekintett?
- The Trapper az első helyen, 1 500 megtekintéssel, a nézetések 36%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Rockwell Kent közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 3 700 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 3 400 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Rockwell Kent közönsége?
- A látogatók számítógépek (62%) és telefonok (38%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 62%-át teszik ki.
Mely művei Rockwell Kent felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) leírású művek 40% látogatást generálnak a katalógus 6% részére vonatkozóan.