Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Smirke oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Smirke: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Title Not Known - (9) a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 18% összes Robert Smirke részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Sleeper Awakened és 'henry Iv', Part I, Act Ii, Scene 1, The Inn Yard With Gadshill And The Carriers. A művész oldala 600 látogatást, a művek pedig 900 látogatást értek el: összesen 1 500 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 400 látogatással. Kedvelik a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 55%-át teszik ki a katalógus 36%-ával szemben.
A(z) Robert Smirke 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Robert Smirke leglátottabb műve.
-
1
Title Not Known - (9)
200 látogatás · 18,2%
-
2
The Sleeper Awakened
100 látogatás · 9,1%
-
3
'henry Iv', Part I, Act Ii, Scene 1, The Inn Yard With Gadshill And The Carriers
100 látogatás · 9,1%
-
4
Mrs Henry Siddons
100 látogatás · 9,1%
-
5
The Astronomers' Club
100 látogatás · 9,1%
-
6
Title Not Known -
100 látogatás · 9,1%
-
7
The Lover
100 látogatás · 9,1%
-
8
Title Not Known - (10)
100 látogatás · 9,1%
-
9
Children Playing
100 látogatás · 9,1%
-
10
Mary Isabella Somerset
100 látogatás · 9,1%
Mikor látogatják meg az emberek Robert Smirke oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor nyitják meg Robert Smirke műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Robert Smirke művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 60,0% | 54,5% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 36,4% |
| Érezhető fényesség | 10,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 0,0% |
| Fényes | 4,0% | 9,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,0% | 18,2% |
| Finom színtónusú | 24,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,0% | 54,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 9,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 56,5% | 63,6% |
| Sötét tónusú | 17,4% | 9,1% |
| Semleges tónusok | 15,2% | 9,1% |
| Monokróm | 10,9% | 18,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 36,0% | 27,3% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 63,6% |
| Élénk | 6,0% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 46,0% | 54,5% |
| Lágy | 18,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 9,1% |
| Kijelentés | 18,0% | 18,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 36,4% |
| Egységes színpaletta | 58,0% | 54,5% |
Melyek Robert Smirke legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'love For Love' By William… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene From 'the Busybody'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melinda And Lucy Consult Ki… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resuscitation By Doctor Haw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'henry Iv', Part I, Act Ii,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Rival Waiting-women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Afflicted Matron, The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rivals from `Tom Jones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cession Of Matavai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Order Of Knighthood Con… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Robert Smirke a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Robert Smirke-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Robert Smirke kapcsán kérdeznek
Melyik Robert Smirke műve a legtöbbször megtekintett?
- Title Not Known - (9) az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 18%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Robert Smirke közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán, 900 a művekkel.
Mely művei Robert Smirke felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 55% látogatást generálnak a katalógus 36% részére vonatkozóan.