Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Russell Macnee oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Russell Macnee: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Sailor's Walk, Kirkcaldy: 1 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 52% a(z) Robert Russell Macnee megtekintéseinek összesen. Aztán Maytime és Poultry. Összesen 2 500 látogatás: 800 a művész oldalon, 1 700 a művekkel. A nézőadomány nő: 1000% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágy (Kontraszt) a látogatások 80%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 50%-át jelenti.
Robert Russell Macnee: a(z) 8 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 8 mű a Robert Russell Macnee alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Sailor's Walk, Kirkcaldy
1 300 látogatás · 52,0%
-
2
Maytime
400 látogatás · 16,0%
-
3
Poultry
200 látogatás · 8,0%
-
4
Bothy with Poultry
200 látogatás · 8,0%
-
5
Two Work Horses Drinking, 1888
100 látogatás · 4,0%
-
6
Crossing the Burn
100 látogatás · 4,0%
-
7
Kirk Wynd, Kirkcaldy
100 látogatás · 4,0%
-
8
A Warm Day, Tiree
100 látogatás · 4,0%
Hogyan változik Robert Russell Macnee közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 1 000 |
Hogyan nézték a Robert Russell Macnee műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Robert Russell Macnee művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 33,3% | 12,0% |
| Érezhető fényesség | 58,3% | 88,0% |
| Fényerék egyensúlya | 8,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 58,3% | 60,0% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 16,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,7% | 24,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 75,0% | 94,7% |
| Monokróm | 12,5% | 5,3% |
| Semleges tónusok | 12,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 41,7% | 8,0% |
| Egyensúlyos | 41,7% | 68,0% |
| Élénk | 16,7% | 24,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,3% | 4,0% |
| Lágy | 50,0% | 80,0% |
| Egyensúlyozott | 25,0% | 8,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 8,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 4,0% |
| Lágyan kevert paletta | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 8,0% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 60,0% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 28,0% |
Hogyan alakulnak Robert Russell Macnee legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sailor's Walk, Kirkcaldy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 |
| Bothy with Poultry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Maytime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Two Work Horses Drinking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Light of Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grey Day, October, on a Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Auld World Corner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Warm Day, Tiree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach and Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Robert Russell Macnee közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Robert Russell Macnee napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 200 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
Robert Russell Macnee: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Robert Russell Macnee-nak?
- Sailor's Walk, Kirkcaldy: 1 300 látogatás, ami 52% a(z) Robert Russell Macnee megtekintéseinek összegétől. A lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Robert Russell Macnee?
- 2 500 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 1 700 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Robert Russell Macnee műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágy (Kontraszt): a látogatások 80%-át teszi ki a 50% katalógusból.