Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Remedios Varo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Remedios Varo: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The call a legnézettebb alkotás: 5 700 megtekintés egy évben, ami 7% összes Remedios Varo részére fordított figyelemnek. Ezt követi The farewell és A Föld átkötése. A művész oldala 29 600 látogatást, a művek pedig 63 800 látogatást értek el: összesen 93 400 lượt. A figyelem 86%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 37 000 látogatással. A látogatók Spanyol (20%), Svéd (17%) és Olasz (13%) nyelven olvassák. A látogatók Svédország (17%), Olaszország (13%) és Mexikó (11%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (57%), telefonok (39%) és tabletek (4%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Sötét tónusú (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 30%-ával szemben.
A(z) Remedios Varo 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Remedios Varo leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Remedios Varo oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
6 300
19 300
Aug 2026
2 600
7 700
Sze 2026
8 600
11 300
Okt 2026
11 900
25 100
Mikor nyitják meg Remedios Varo műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Remedios Varo művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
100,0%
93,5%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
5,4%
Éteri
0,0%
0,7%
Feszült hangulatú
0,0%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
37,2%
Lágy árnyékok
26,0%
37,8%
Érezhető fényesség
12,0%
11,1%
Fényerék egyensúlya
12,0%
5,9%
Fényes
20,0%
8,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
21,7%
Finom színtónusú
14,0%
10,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
25,6%
Egyértelmű színprészenység
24,0%
33,1%
Éles színűség
6,0%
8,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
30,4%
50,4%
Földszínek
34,8%
34,2%
Semleges tónusok
21,7%
9,4%
Monokróm
10,9%
3,6%
Pasztell színek
2,2%
2,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
25,0%
Egyensúlyos
38,0%
36,8%
Élénk
24,0%
38,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
11,5%
Lágy
24,0%
35,7%
Egyensúlyozott
12,0%
17,8%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
20,4%
Kijelentés
24,0%
14,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
3,2%
Lágyan kevert paletta
2,0%
5,1%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
10,8%
Erős színegyüntetés
36,0%
35,5%
Egységes színpaletta
54,0%
45,4%
Melyek Remedios Varo legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Föld átkötése
0
0
0
0
0
0
0
100
500
400
1 200
900
The other clock 3
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
700
1 100
Star catcher
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
1 700
Premonition
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
100
Born again 1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
400
Icon (open)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Meeting
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
100
400
The call
0
0
0
0
0
0
0
0
600
900
1 400
1 600
Spiral transit
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
400
Capillary locomotion 3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan oszlónak a Remedios Varo közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
53 000
56,7%
telefonok
36 400
39,0%
tabletek
4 000
4,3%
Milyen nyelveken követi Remedios Varo a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
2 500
20,2%
Svéd
2 100
16,9%
Olasz
1 600
12,9%
Német
800
6,5%
Angol
800
6,5%
Koreai
600
4,8%
Japán
500
4,0%
Lengyel
500
4,0%
Orosz
500
4,0%
Chinese
500
4,0%
Naponta hány látogatása van Remedios Varo-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
900
pén 16 Okt
1 400
szo 17 Okt
2 600
vas 18 Okt
2 000
hét 19 Okt
9 000
kedd 20 Okt
800
sze 21 Okt
800
csüt 22 Okt
1 700
pén 23 Okt
1 100
szo 24 Okt
2 300
vas 25 Okt
1 600
hét 26 Okt
1 700
kedd 27 Okt
1 900
sze 28 Okt
1 400
csüt 29 Okt
1 400
pén 30 Okt
1 000
szo 31 Okt
1 200
vas 1 Nov
1 600
hét 2 Nov
1 400
kedd 3 Nov
2 100
sze 4 Nov
1 300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
700
pén 6 Nov (előrejelzés)
600
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 100
vas 8 Nov (előrejelzés)
900
hét 9 Nov (előrejelzés)
2 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
800
sze 11 Nov (előrejelzés)
600
csüt 12 Nov (előrejelzés)
400
pén 13 Nov (előrejelzés)
400
szo 14 Nov (előrejelzés)
600
vas 15 Nov (előrejelzés)
500
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
500
sze 18 Nov (előrejelzés)
400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
300
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
600
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
Amit az emberek Remedios Varo kapcsán kérdeznek
Melyik Remedios Varo műve a legtöbbször megtekintett?
The call az első helyen, 5 700 megtekintéssel, a nézetések 7%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Remedios Varo közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
93 400 látogatás tizenkét hónapban: 29 600 a művész oldalán, 63 800 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Remedios Varo közönsége?
A látogatók számítógépek (57%), telefonok (39%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 57%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Remedios Varo követői?
Spanyol (20%), Svéd (17%) és Olasz (13%); a(z) Spanyol nyelv 20%-át teszi ki.
Mely művei Remedios Varo felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Sötét tónusú (Színpaletta) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 30% részére vonatkozóan.