Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernest C. Christie oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ernest C. Christie: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Ockley Windmill, Surrey a legnézettebb alkotás: 1 200 megtekintés egy évben, ami 29% összes Ernest C. Christie részére fordított figyelemnek. Ezt követi Shiremark Windmill, Capel, Surrey és Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey. A művész oldala 1 000 látogatást, a művek pedig 3 200 látogatást értek el: összesen 4 200 lượt. A figyelem 300%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 000 látogatással. A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 63%-át teszik ki a katalógus 11%-ával szemben.
A(z) Ernest C. Christie 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Ernest C. Christie leglátottabb műve.
-
1
Ockley Windmill, Surrey, 1923
1 200 látogatás · 28,6%
-
2
Shiremark Windmill, Capel, Surrey, 1919
400 látogatás · 9,5%
-
3
Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey, 1926
400 látogatás · 9,5%
-
4
Gosterwood Manor, Forest Green, Surrey, 1926
200 látogatás · 4,8%
-
5
Distant View of Leith Hill, Surrey, with Tower, 1925
200 látogatás · 4,8%
-
6
Staircase in Cottage at Godstone, Surrey, 1919
200 látogatás · 4,8%
-
7
Streeters, Terrace and Huddle Cottages, High Street, Oxted, Surrey, 1919
100 látogatás · 2,4%
-
8
St John the Baptist Church, Okewood, near Ockley, Surrey, 1924
100 látogatás · 2,4%
-
9
Exterior of Cottage near Oxted, Surrey, 1914
100 látogatás · 2,4%
-
10
Part of 'The Barracks', Oakwood Hill, Ockley, near Dorking, Surrey, 1919
100 látogatás · 2,4%
Mikor látogatják meg az emberek Ernest C. Christie oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 900 | 2 100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 800 |
Mikor nyitják meg Ernest C. Christie műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Ernest C. Christie művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nosztalgikus | 11,1% | 63,2% |
| Nyugodt | 44,4% | 21,1% |
| Nyugodt | 22,2% | 10,5% |
| Megnyugtató, melengető | 11,1% | 5,3% |
| Örömteli | 11,1% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 2,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 16,0% | 4,8% |
| Fényerék egyensúlya | 58,0% | 42,9% |
| Fényes | 24,0% | 52,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 6,0% | 2,4% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 47,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 54,0% | 47,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 20,0% | 2,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 73,9% | 90,2% |
| Földszínek | 8,7% | 2,4% |
| Természet | 8,7% | 2,4% |
| Pasztell színek | 6,5% | 2,4% |
| Sötét tónusú | 2,2% | 2,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 2,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 36,0% | 50,0% |
| Élénk | 62,0% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 30,9% |
| Lágy | 44,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 11,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 23,8% |
| Kijelentés | 8,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 11,9% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 30,9% |
| Egységes színpaletta | 6,0% | 0,0% |
Melyek Ernest C. Christie legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ockley Windmill, Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Shiremark Windmill, Capel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Interior of Cottage, Ockley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nørre Fælled in Copenhagen,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Range at 'The Hare… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall with Arched Gateway Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist Church,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Volvens Farm, Forest Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Ernest C. Christie közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 500 | 83,3% |
| telefonok | 700 | 16,7% |
Milyen nyelveken követi Ernest C. Christie a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Ernest C. Christie-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 500 |
| csüt 29 Okt | 1 000 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Ernest C. Christie kapcsán kérdeznek
Melyik Ernest C. Christie műve a legtöbbször megtekintett?
- Ockley Windmill, Surrey az első helyen, 1 200 megtekintéssel, a nézetések 29%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Ernest C. Christie közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 4 200 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalán, 3 200 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Ernest C. Christie közönsége?
- A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Mely művei Ernest C. Christie felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) leírású művek 63% látogatást generálnak a katalógus 11% részére vonatkozóan.