Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raffaello Sanzio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Raffaello Sanzio: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Az Athén iskola a legnézettebb alkotás: 35 000 megtekintés egy évben, ami 10% összes Raffaello Sanzio részére fordított figyelemnek. Ezt követi Raphael és Madonna della Seggiola (Sedia). A művész oldala 76 300 látogatást, a művek pedig 328 500 látogatást értek el: összesen 404 800 lượt. A figyelem 35%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 216 600 látogatással. A látogatók Angol (42%), Orosz (10%) és Spanyol (9%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (13%), Bulgária (7%) és Németország (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 61%-át teszik ki a katalógus 36%-ával szemben.
A(z) Raffaello Sanzio 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Raffaello Sanzio leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Raffaello Sanzio oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sze 2026
29 900
41 200
Mikor nyitják meg Raffaello Sanzio műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Raffaello Sanzio művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
26,0%
33,1%
Elegáns
44,0%
30,0%
Éteri
4,0%
17,2%
Dramatikus
14,0%
7,1%
Klasszikus
4,0%
5,8%
Nyugodt
4,0%
3,6%
Romantikus
2,0%
1,4%
Inspiráló
2,0%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
12,0%
28,8%
Belső elmélyülést sugárzó
26,0%
25,3%
Nyugodt
26,0%
16,0%
Nyugodt
16,0%
7,6%
Megnyugtató, melengető
0,0%
7,7%
Drámai
8,0%
3,5%
Romantikus
4,0%
3,0%
Melankolikus
0,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
9,4%
Lágy árnyékok
38,0%
34,5%
Érezhető fényesség
50,0%
38,9%
Fényerék egyensúlya
4,0%
16,4%
Fényes
0,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
8,3%
Finom színtónusú
36,0%
60,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
8,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
63,2%
Semleges tónusok
8,2%
30,2%
Sötét tónusú
18,4%
5,7%
Monokróm
2,0%
0,4%
Pasztell színek
0,0%
0,3%
Meleg tónusú
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
13,9%
Egyensúlyos
62,0%
77,5%
Élénk
16,0%
8,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
2,4%
Lágy
6,0%
4,9%
Egyensúlyozott
6,0%
5,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
21,4%
Kijelentés
66,0%
66,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
17,6%
Lágyan kevert paletta
14,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
26,0%
12,6%
Erős színegyüntetés
40,0%
48,8%
Egységes színpaletta
6,0%
5,6%
Melyek Raffaello Sanzio legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Athén iskola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
Bindo Altoviti portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
1 200
500
Az Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 000
300
Madonna és a Gyermek (A Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 400
100
Szent György és a Bárányó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Észüremedett menyasszonyok…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
A transzcendencia
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7 400
3 200
700
La Belle Jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 700
2 700
1 400
Hogyan oszlónak a Raffaello Sanzio közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
234 800
58,0%
telefonok
154 500
38,2%
tabletek
15 500
3,8%
Milyen nyelveken követi Raffaello Sanzio a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
13 600
42,2%
Orosz
3 200
9,9%
Spanyol
2 800
8,7%
Koreai
1 900
5,9%
Portugál
1 100
3,4%
Svéd
1 100
3,4%
Szerb
1 000
3,1%
Német
900
2,8%
Finn
900
2,8%
Arab
800
2,5%
Naponta hány látogatása van Raffaello Sanzio-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
3 300
sze 23 Sze
3 700
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
1 800
szo 26 Sze
2 400
vas 27 Sze
4 000
hét 28 Sze
5 100
kedd 29 Sze
5 400
sze 30 Sze
4 800
csüt 1 Okt
5 100
pén 2 Okt
3 200
szo 3 Okt
3 000
vas 4 Okt
2 900
hét 5 Okt
4 500
kedd 6 Okt
4 500
sze 7 Okt
6 700
csüt 8 Okt
5 600
pén 9 Okt
4 100
szo 10 Okt
4 100
vas 11 Okt
6 100
hét 12 Okt
7 200
kedd 13 Okt (előrejelzés)
6 500
sze 14 Okt (előrejelzés)
7 500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
6 700
pén 16 Okt (előrejelzés)
4 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
4 700
vas 18 Okt (előrejelzés)
6 400
hét 19 Okt (előrejelzés)
8 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
8 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 500
pén 23 Okt (előrejelzés)
5 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
5 300
vas 25 Okt (előrejelzés)
7 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
9 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
8 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
9 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
8 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 800
vas 1 Nov (előrejelzés)
7 900
hét 2 Nov (előrejelzés)
10 200
Amit az emberek Raffaello Sanzio kapcsán kérdeznek
Melyik Raffaello Sanzio műve a legtöbbször megtekintett?
Az Athén iskola az első helyen, 35 000 megtekintéssel, a nézetések 10%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Raffaello Sanzio közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
404 800 látogatás tizenkét hónapban: 76 300 a művész oldalán, 328 500 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Raffaello Sanzio közönsége?
A látogatók számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 58%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Raffaello Sanzio követői?
Angol (42%), Orosz (10%) és Spanyol (9%); a(z) Angol nyelv 42%-át teszi ki.
Mely művei Raffaello Sanzio felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 61% látogatást generálnak a katalógus 36% részére vonatkozóan.