Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raphael Kirchner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Raphael Kirchner: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Elves a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 3% összes Raphael Kirchner részére fordított figyelemnek. Ezt követi All healing és Vivienne Segal. A művész oldala 2 500 látogatást, a művek pedig 9 600 látogatást értek el: összesen 12 100 lượt. A figyelem 138%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 8 900 látogatással. A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Pasztell színek (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 35%-át teszik ki a katalógus 23%-ával szemben.
A(z) Raphael Kirchner 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Raphael Kirchner leglátottabb műve.
-
1
Elves, 1903
300 látogatás · 2,8%
-
2
All healing
300 látogatás · 2,8%
-
3
Vivienne Segal
300 látogatás · 2,8%
-
4
Girls between brown-green borders, 1901
200 látogatás · 1,9%
-
5
Girl Cyclists, 1899
200 látogatás · 1,9%
-
6
Clovers, 1899
200 látogatás · 1,9%
-
7
The Players (pastel on paper)
200 látogatás · 1,9%
-
8
Flashing Motorists, 1904
200 látogatás · 1,9%
-
9
Girls with flowers at feet, 1902
200 látogatás · 1,9%
-
10
Portrait of Girls with grey border, 1902
200 látogatás · 1,9%
Mikor látogatják meg az emberek Raphael Kirchner oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 500 |
| Júl 2026 | 1 400 | 7 500 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sze 2026 | 900 | 1 000 |
Mikor nyitják meg Raphael Kirchner műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Raphael Kirchner művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 3,8% |
| Érezhető fényesség | 12,0% | 15,1% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 35,9% |
| Fényes | 44,0% | 45,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 14,1% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 14,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,0% | 34,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 26,0% | 34,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 1,9% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 55,3% | 41,6% |
| Pasztell színek | 23,4% | 34,6% |
| Földszínek | 14,9% | 15,8% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 5,0% |
| Természet | 2,1% | 2,0% |
| Monokróm | 0,0% | 1,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 4,0% | 4,7% |
| Egyensúlyos | 34,0% | 28,3% |
| Élénk | 62,0% | 67,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 30,0% | 24,5% |
| Lágy | 20,0% | 22,6% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 7,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 14,1% |
| Kijelentés | 20,0% | 31,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 5,7% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 1,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 7,5% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 27,4% |
| Egységes színpaletta | 48,0% | 57,6% |
Melyek Raphael Kirchner legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milan Beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mikado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Raphael Kirchner közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 10 000 | 82,6% |
| telefonok | 1 800 | 14,9% |
| tabletek | 300 | 2,5% |
Milyen nyelveken követi Raphael Kirchner a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 37,5% |
| Olasz | 300 | 37,5% |
| Spanyol | 100 | 12,5% |
| Orosz | 100 | 12,5% |
Naponta hány látogatása van Raphael Kirchner-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 200 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 700 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 700 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 800 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 900 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
Amit az emberek Raphael Kirchner kapcsán kérdeznek
Melyik Raphael Kirchner műve a legtöbbször megtekintett?
- Elves az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 3%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Raphael Kirchner közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 12 100 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán, 9 600 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Raphael Kirchner közönsége?
- A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Mely művei Raphael Kirchner felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Pasztell színek (Színpaletta) leírású művek 35% látogatást generálnak a katalógus 23% részére vonatkozóan.