Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ralph Nicholas Chubb oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ralph Nicholas Chubb: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Nicholas Drew Chubb a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 27% összes Ralph Nicholas Chubb részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Bathers és Ganymede (recto). A művész oldala 1 100 látogatást, a művek pedig 800 látogatást értek el: összesen 1 900 lượt. A figyelem 100%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 200 látogatással. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 45%-át teszik ki a katalógus 20%-ával szemben.
A(z) Ralph Nicholas Chubb 7 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Ralph Nicholas Chubb leglátottabb műve.
-
1
Nicholas Drew Chubb, 1927
300 látogatás · 27,3%
-
2
The Bathers, 1924
200 látogatás · 18,2%
-
3
Ganymede (recto), 1925
200 látogatás · 18,2%
-
4
The Enchanted Valley, 1925
100 látogatás · 9,1%
-
5
Unfettered Joy, 1922
100 látogatás · 9,1%
-
6
A Berkshire Valley, 1920
100 látogatás · 9,1%
-
7
Landscape with a Farm Building and a Field Gate, 1927
100 látogatás · 9,1%
Mikor látogatják meg az emberek Ralph Nicholas Chubb oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Mikor nyitják meg Ralph Nicholas Chubb műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Ralph Nicholas Chubb művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,3% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 40,0% | 45,5% |
| Érezhető fényesség | 46,7% | 54,5% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 18,2% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 45,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 27,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 13,3% | 9,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,5% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 12,5% | 25,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 18,2% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 72,7% |
| Élénk | 13,3% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,7% | 9,1% |
| Lágy | 13,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 26,7% | 45,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 40,0% | 45,5% |
| Kijelentés | 13,3% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 45,5% |
| Lágyan kevert paletta | 13,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 26,7% | 27,3% |
| Erős színegyüntetés | 26,7% | 9,1% |
| Egységes színpaletta | 13,3% | 18,2% |
Melyek Ralph Nicholas Chubb legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Berkshire Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Enchanted Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Seated Female… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Male Figure Standing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unfettered Joy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Farm Build… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ganymede (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Nicholas Drew Chubb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Contemplation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Ralph Nicholas Chubb a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Bolgár | 100 | 33,3% |
| Cseh | 100 | 33,3% |
| Angol | 100 | 33,3% |
Naponta hány látogatása van Ralph Nicholas Chubb-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Ralph Nicholas Chubb kapcsán kérdeznek
Melyik Ralph Nicholas Chubb műve a legtöbbször megtekintett?
- Nicholas Drew Chubb az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 27%-át övelem. 7 mű áll felette.
Mennyi a Ralph Nicholas Chubb közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 900 látogatás tizenkét hónapban: 1 100 a művész oldalán, 800 a művekkel.
Mely művei Ralph Nicholas Chubb felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 45% látogatást generálnak a katalógus 20% részére vonatkozóan.