Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raimundo de Madrazo y Garreta oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Raimundo de Madrazo y Garreta: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Model, Aline Masson: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a(z) Raimundo de Madrazo y Garreta megtekintéseinek összesen. Aztán The courtyard of San Miguel in the Cathedral of Seville és Leaving the Masked Ball. Összesen 5 400 látogatás: 500 a művész oldalon, 4 900 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 50%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 5 100 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (96%) és telefonok (4%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 33%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 16%-át jelenti.
Raimundo de Madrazo y Garreta: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Raimundo de Madrazo y Garreta alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
The Model, Aline Masson
300 látogatás · 5,8%
-
2
The courtyard of San Miguel in the Cathedral of Seville
300 látogatás · 5,8%
-
3
Leaving the Masked Ball
200 látogatás · 3,8%
-
4
Pierette
200 látogatás · 3,8%
-
5
Portrait of Aline Mason
200 látogatás · 3,8%
-
6
The Model Aline Masson with a White Mantilla
200 látogatás · 3,8%
-
7
Fond Memories
200 látogatás · 3,8%
-
8
Reclining lady
200 látogatás · 3,8%
-
9
A Portrait of Mrs James Leigh Coleman
200 látogatás · 3,8%
-
10
Portrait of a lady 1
200 látogatás · 3,8%
Hogyan változik Raimundo de Madrazo y Garreta közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 4 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hogyan nézték a Raimundo de Madrazo y Garreta műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Raimundo de Madrazo y Garreta művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 18,0% | 28,8% |
| Lágy árnyékok | 36,0% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 46,0% | 46,2% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 26,9% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 36,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 32,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 3,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 84,4% | 93,9% |
| Sötét tónusú | 9,4% | 6,1% |
| Semleges tónusok | 6,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,0% | 42,3% |
| Egyensúlyos | 44,0% | 53,8% |
| Élénk | 4,0% | 3,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 12,0% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 3,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 21,1% |
| Kijelentés | 60,0% | 59,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 17,3% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 11,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 26,0% | 23,1% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 36,5% |
| Egységes színpaletta | 6,0% | 11,5% |
Hogyan alakulnak Raimundo de Madrazo y Garreta legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Masqueraders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving the Masked Ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel P. Avery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden of the house of Fort… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Aline Masson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Portrait of madame Isaac Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Cristina of Hapsburg,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Mercedes de H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Raimundo de Madrazo y Garreta?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 200 | 96,3% |
| telefonok | 200 | 3,7% |
Milyen nyelveket használ Raimundo de Madrazo y Garreta közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Raimundo de Madrazo y Garreta napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 300 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Raimundo de Madrazo y Garreta: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Raimundo de Madrazo y Garreta-nak?
- The Model, Aline Masson: 300 látogatás, ami 6% a(z) Raimundo de Madrazo y Garreta megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Raimundo de Madrazo y Garreta?
- 5 400 tizenkét hónap alatt (500 a művész oldalon, 4 900 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Raimundo de Madrazo y Garreta alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (96%) és telefonok (4%); a vezető számítógépek 96% arányal.
Kedveli-e a közönség Raimundo de Madrazo y Garreta műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 33%-át teszi ki a 16% katalógusból.