Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raffaello Sanzio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Raffaello Sanzio: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Az Athénai Iskola a legnézettebb alkotás: 55 800 megtekintés egy évben, ami 11% összes Raffaello Sanzio részére fordított figyelemnek. Ezt követi Raphael és Madonna della Seggiola (Sedia). A művész oldala 108 200 látogatást, a művek pedig 438 100 látogatást értek el: összesen 546 300 lượt. A figyelem 99%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 216 600 látogatással. A látogatók Angol (24%), Orosz (13%) és Olasz (11%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (12%), Olaszország (11%) és Oroszország (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (54%), telefonok (42%) és tabletek (4%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Kijelentés (Kontraszt) stílust: ezek a látogatások 68%-át teszik ki a katalógus 54%-ával szemben.
A(z) Raffaello Sanzio 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Raffaello Sanzio leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Raffaello Sanzio oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sze 2026
29 900
41 200
Okt 2026
31 900
109 600
Mikor nyitják meg Raffaello Sanzio műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Raffaello Sanzio művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
32,6%
Elegáns
33,3%
29,1%
Éteri
6,2%
17,8%
Dramatikus
10,4%
7,9%
Klasszikus
6,2%
5,6%
Nyugodt
4,2%
3,5%
Romantikus
2,1%
1,6%
Inspiráló
2,1%
1,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
25,0%
27,4%
Belső elmélyülést sugárzó
22,9%
26,2%
Nyugodt
20,8%
15,0%
Nyugodt
8,3%
7,6%
Megnyugtató, melengető
0,0%
7,1%
Romantikus
12,5%
4,4%
Drámai
6,2%
3,7%
Melankolikus
0,0%
2,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,0%
9,4%
Lágy árnyékok
28,0%
37,2%
Érezhető fényesség
36,0%
36,0%
Fényerék egyensúlya
18,0%
16,8%
Fényes
4,0%
0,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
7,8%
Finom színtónusú
48,0%
61,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
23,6%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
7,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
63,8%
64,0%
Semleges tónusok
23,4%
29,7%
Sötét tónusú
6,4%
5,6%
Monokróm
0,0%
0,3%
Pasztell színek
6,4%
0,2%
Meleg tónusú
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
14,7%
Egyensúlyos
70,0%
77,2%
Élénk
12,0%
8,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
1,9%
Lágy
2,0%
4,5%
Egyensúlyozott
4,0%
4,5%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
21,1%
Kijelentés
54,0%
67,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
17,8%
Lágyan kevert paletta
10,0%
14,9%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
11,5%
Erős színegyüntetés
38,0%
50,5%
Egységes színpaletta
16,0%
5,1%
Melyek Raffaello Sanzio legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Az Athénai Iskola
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
13 600
A Szisztine Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
500
2 000
0
6 400
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
9 800
Észüremedett menyasszonyok…
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
1 200
La Fornarina
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
200
300
A aranyfülű cáfrat Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
La Belle Jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
800
A három áldott nő
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
500
500
1 200
Madonna della Seggiola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna in the Meadow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Raffaello Sanzio közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
294 500
53,9%
telefonok
228 500
41,8%
tabletek
23 300
4,3%
Milyen nyelveken követi Raffaello Sanzio a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
8 300
24,3%
Orosz
4 300
12,6%
Olasz
3 700
10,9%
Francia
1 700
5,0%
Koreai
1 700
5,0%
Svéd
1 600
4,7%
Lengyel
1 200
3,5%
Német
1 100
3,2%
Spanyol
1 100
3,2%
Magyar
1 000
2,9%
Naponta hány látogatása van Raffaello Sanzio-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
5 800
hét 19 Okt
9 800
kedd 20 Okt
10 300
sze 21 Okt
13 000
csüt 22 Okt
15 400
pén 23 Okt
6 700
szo 24 Okt
6 700
vas 25 Okt
7 400
hét 26 Okt
9 900
kedd 27 Okt
7 200
sze 28 Okt
9 300
csüt 29 Okt
9 100
pén 30 Okt
5 800
szo 31 Okt
6 800
vas 1 Nov
9 700
hét 2 Nov
10 900
kedd 3 Nov
6 600
sze 4 Nov
9 900
csüt 5 Nov
7 700
pén 6 Nov
13 400
szo 7 Nov
6 900
vas 8 Nov (előrejelzés)
7 800
hét 9 Nov (előrejelzés)
10 400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
8 200
sze 11 Nov (előrejelzés)
10 900
csüt 12 Nov (előrejelzés)
10 900
pén 13 Nov (előrejelzés)
8 800
szo 14 Nov (előrejelzés)
6 900
vas 15 Nov (előrejelzés)
7 700
hét 16 Nov (előrejelzés)
10 200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
8 100
sze 18 Nov (előrejelzés)
10 800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
10 800
pén 20 Nov (előrejelzés)
8 700
szo 21 Nov (előrejelzés)
6 800
vas 22 Nov (előrejelzés)
7 600
hét 23 Nov (előrejelzés)
10 100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
8 000
sze 25 Nov (előrejelzés)
10 600
csüt 26 Nov (előrejelzés)
10 600
pén 27 Nov (előrejelzés)
8 600
szo 28 Nov (előrejelzés)
6 700
Amit az emberek Raffaello Sanzio kapcsán kérdeznek
Melyik Raffaello Sanzio műve a legtöbbször megtekintett?
Az Athénai Iskola az első helyen, 55 800 megtekintéssel, a nézetések 11%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Raffaello Sanzio közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
546 300 látogatás tizenkét hónapban: 108 200 a művész oldalán, 438 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Raffaello Sanzio közönsége?
A látogatók számítógépek (54%), telefonok (42%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 54%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Raffaello Sanzio követői?
Angol (24%), Orosz (13%) és Olasz (11%); a(z) Angol nyelv 24%-át teszi ki.
Mely művei Raffaello Sanzio felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Kijelentés (Kontraszt) leírású művek 68% látogatást generálnak a katalógus 54% részére vonatkozóan.