Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Puccio di Simone oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Puccio di Simone: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Madonna and Child Enthroned with Saints and Angels, and Saints Anthony Abbot and Venantius [entire triptych]: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a(z) Puccio di Simone megtekintéseinek összesen. Aztán The Coronation of the Virgin és The Nativity. Összesen 200 látogatás: 100 a művész oldalon, 100 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 64%-át jelenti.
Puccio di Simone: a(z) 3 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 3 mű a Puccio di Simone alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Puccio di Simone közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a Puccio di Simone műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Puccio di Simone művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Misztikus | 72,7% | 100,0% |
| Dramatikus | 18,2% | 0,0% |
| Éteri | 9,1% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 9,1% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 22,7% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 40,9% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 27,3% | 33,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,2% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 18,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 63,6% | 100,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 55,0% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 40,0% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 5,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,7% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 59,1% | 66,7% |
| Élénk | 18,2% | 33,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 18,2% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 4,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,3% | 0,0% |
| Kijelentés | 50,0% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 45,5% | 66,7% |
Hogyan alakulnak Puccio di Simone legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Anthony Abbot [left p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin Enthroned with the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin Swooning and the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The coronation of Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion with Saints (Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Puccio di Simone közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Puccio di Simone napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
Puccio di Simone: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Puccio di Simone-nak?
- Madonna and Child Enthroned with Saints and Angels, and Saints Anthony Abbot and Venantius [entire triptych]: 100 látogatás, ami 33% a(z) Puccio di Simone megtekintéseinek összegétől. A lista 3. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Puccio di Simone?
- 200 tizenkét hónap alatt (100 a művész oldalon, 100 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Puccio di Simone műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 100%-át teszi ki a 64% katalógusból.