Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Properzia De' Rossi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Properzia De' Rossi: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Joseph and Potiphar's Wife a legnézettebb alkotás: 1 500 megtekintés egy évben, ami 47% összes Properzia De' Rossi részére fordított figyelemnek. Ezt követi Carved Cherry Stone Pendant és Grassi Family Crest. A művész oldala 8 200 látogatást, a művek pedig 2 100 látogatást értek el: összesen 10 300 lượt. A figyelem 733%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 7 500 látogatással. A látogatók Angol (42%), Spanyol (40%) és Francia (8%) nyelven olvassák. A látogatók Spanyolország (19%), Amerikai Egyesült Államok (19%) és Kolumbia (15%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (69%), telefonok (26%) és tabletek (5%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Dramatikus (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 47%-át teszik ki a katalógus 33%-ával szemben.
A(z) Properzia De' Rossi 3 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Properzia De' Rossi leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Properzia De' Rossi oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 300
100
Aug 2026
400
100
Sze 2026
600
300
Okt 2026
5 900
1 600
Mikor nyitják meg Properzia De' Rossi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Properzia De' Rossi művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
46,9%
Elegáns
33,3%
34,4%
Luksusú
33,3%
18,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
33,3%
46,9%
Romantikus
33,3%
34,4%
Erőteljes presence
33,3%
18,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
33,3%
46,9%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
66,7%
53,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
66,7%
53,1%
Finom színtónusú
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
33,3%
46,9%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
33,3%
46,9%
Pasztell színek
33,3%
34,4%
Semleges tónusok
33,3%
18,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
66,7%
53,1%
Egyensúlyos
33,3%
46,9%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott
33,3%
46,9%
Erőteljes kontrasztú
0,0%
0,0%
Kijelentés
66,7%
53,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
33,3%
34,4%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
33,3%
18,8%
Egységes színpaletta
33,3%
46,9%
Melyek Properzia De' Rossi legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Grassi Family Crest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
Joseph and Potiphar's Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
1 300
Carved Cherry Stone Pendant
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Hogyan oszlónak a Properzia De' Rossi közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 100
68,9%
telefonok
2 700
26,2%
tabletek
500
4,9%
Milyen nyelveken követi Properzia De' Rossi a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 600
41,9%
Spanyol
2 500
40,3%
Francia
500
8,1%
Holland
200
3,2%
Chinese
200
3,2%
Horvát
100
1,6%
Orosz
100
1,6%
Naponta hány látogatása van Properzia De' Rossi-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
600
hét 19 Okt
500
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
300
pén 23 Okt
500
szo 24 Okt
400
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
300
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
200
hét 2 Nov
700
kedd 3 Nov
900
sze 4 Nov
400
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
400
hét 9 Nov (előrejelzés)
500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
400
sze 11 Nov (előrejelzés)
300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
300
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
400
sze 18 Nov (előrejelzés)
300
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
500
kedd 24 Nov (előrejelzés)
400
sze 25 Nov (előrejelzés)
300
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
200
szo 28 Nov (előrejelzés)
200
Amit az emberek Properzia De' Rossi kapcsán kérdeznek
Melyik Properzia De' Rossi műve a legtöbbször megtekintett?
Joseph and Potiphar's Wife az első helyen, 1 500 megtekintéssel, a nézetések 47%-át övelem. 3 mű áll felette.
Mennyi a Properzia De' Rossi közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
10 300 látogatás tizenkét hónapban: 8 200 a művész oldalán, 2 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Properzia De' Rossi közönsége?
A látogatók számítógépek (69%), telefonok (26%) és tabletek (5%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 69%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Properzia De' Rossi követői?
Angol (42%), Spanyol (40%) és Francia (8%); a(z) Angol nyelv 42%-át teszi ki.
Mely művei Properzia De' Rossi felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Dramatikus (Hangulat) leírású művek 47% látogatást generálnak a katalógus 33% részére vonatkozóan.