Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pieter van Lint oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Pieter van Lint: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a(z) Pieter van Lint megtekintéseinek összesen. Aztán St. jerome és Jephthae's Daughter. Összesen 800 látogatás: 400 a művész oldalon, 400 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 600 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 6%-át jelenti.
Pieter van Lint: a(z) 6 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 6 mű a Pieter van Lint alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).
200 látogatás · 25,0%
-
2
St. jerome
200 látogatás · 25,0%
-
3
Jephthae's Daughter, 1640
100 látogatás · 12,5%
-
4
Christ and fhe Adulterous Woman
100 látogatás · 12,5%
-
5
Mary magdalene.
100 látogatás · 12,5%
-
6
The holy family
100 látogatás · 12,5%
Hogyan változik Pieter van Lint közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hogyan nézték a Pieter van Lint műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Pieter van Lint művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 87,5% | 0,0% |
| Elegáns | 6,2% | 100,0% |
| Romantikus | 6,2% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Drámai | 50,0% | 0,0% |
| Melankolikus | 12,5% | 100,0% |
| Szellemi | 18,8% | 0,0% |
| Sötét és komoly | 12,5% | 0,0% |
| Romantikus | 6,2% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 63,3% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 36,7% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 33,3% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 37,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,3% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 12,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 82,6% | 87,5% |
| Sötét tónusú | 13,0% | 12,5% |
| Monokróm | 4,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 60,0% | 37,5% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 62,5% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 13,3% | 0,0% |
| Lágy | 33,3% | 37,5% |
| Egyensúlyozott | 13,3% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 33,3% | 50,0% |
| Kijelentés | 6,7% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,3% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 3,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 46,7% | 37,5% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 37,5% |
Hogyan alakulnak Pieter van Lint legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Miracle of Saint John o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Repentant Sinners in front… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an unknown man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entry of Christ into Jerusa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus, Ceres, Proserpina… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Watering Hole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artemisia with the ashes of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Pieter van Lint közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 200 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Pieter van Lint napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Pieter van Lint: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Pieter van Lint-nak?
- The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 látogatás, ami 25% a(z) Pieter van Lint megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Pieter van Lint?
- 800 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalon, 400 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Pieter van Lint műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Elegáns (Hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 6% katalógusból.