Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pierre Narcisse Guérin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Pierre Narcisse Guérin: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Aurora and Cephalus: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 40% a(z) Pierre Narcisse Guérin megtekintéseinek összesen. Aztán Dido és Aeneasz és The artist's daughter. Összesen 2 000 látogatás: 100 a művész oldalon, 1 900 a művekkel. A nézőadomány nő: 200% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Zavará színkombináció (Színharmónia) a látogatások 45%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 11%-át jelenti.
Pierre Narcisse Guérin: a(z) 9 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 9 mű a Pierre Narcisse Guérin alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 látogatás · 40,0%
-
2
Dido és Aeneasz, 1815
300 látogatás · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 látogatás · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 látogatás · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 látogatás · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 látogatás · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 látogatás · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 látogatás · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 látogatás · 5,0%
Hogyan változik Pierre Narcisse Guérin közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 500 |
Hogyan nézték a Pierre Narcisse Guérin műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Pierre Narcisse Guérin művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 71,4% | 80,0% |
| Drámai | 14,3% | 20,0% |
| Rejtélyes | 14,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 27,8% | 20,0% |
| Lágy árnyékok | 44,4% | 60,0% |
| Érezhető fényesség | 27,8% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,8% | 55,0% |
| Finom színtónusú | 22,2% | 5,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,9% | 30,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 11,1% | 10,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 70,6% | 73,7% |
| Sötét tónusú | 23,5% | 26,3% |
| Semleges tónusok | 5,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 27,8% | 55,0% |
| Egyensúlyos | 61,1% | 40,0% |
| Élénk | 11,1% | 5,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,7% | 10,0% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 5,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 55,0% |
| Kijelentés | 50,0% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,1% | 45,0% |
| Lágyan kevert paletta | 27,8% | 5,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,6% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 35,0% |
| Egységes színpaletta | 5,6% | 15,0% |
Hogyan alakulnak Pierre Narcisse Guérin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido és Aeneasz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Pierre Narcisse Guérin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Pierre Narcisse Guérin napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 200 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Pierre Narcisse Guérin: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Pierre Narcisse Guérin-nak?
- Aurora and Cephalus: 800 látogatás, ami 40% a(z) Pierre Narcisse Guérin megtekintéseinek összegétől. A lista 9. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Pierre Narcisse Guérin?
- 2 000 tizenkét hónap alatt (100 a művész oldalon, 1 900 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Pierre Narcisse Guérin műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 45%-át teszi ki a 11% katalógusból.