Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Peter Monamy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Peter Monamy: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Ships in Distress in a Storm: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Peter Monamy megtekintéseinek összesen. Aztán An English Flagship and Other Vessels Becalmed at Sun Down és Sovereign of the Seas. Összesen 2 400 látogatás: 400 a művész oldalon, 2 000 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 700 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) a látogatások 29%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 8%-át jelenti.
Peter Monamy: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Peter Monamy alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Ships in Distress in a Storm
400 látogatás · 16,7%
-
2
An English Flagship and Other Vessels Becalmed at Sun Down
200 látogatás · 8,3%
-
3
Sovereign of the Seas
200 látogatás · 8,3%
-
4
The British Fleet Sailing into Lisbon Harbour
200 látogatás · 8,3%
-
5
Action between HMS 'Mary Rose' and Seven Algerines, 8 December
100 látogatás · 4,2%
-
6
An English Ketch Rigged Yacht, thought to be the 'Isabella', with Other Ships and Vessels near the Shore
100 látogatás · 4,2%
-
7
Shipwreck
100 látogatás · 4,2%
-
8
A Ship Saluting a Fort
100 látogatás · 4,2%
-
9
An english east indiaman
100 látogatás · 4,2%
-
10
The 'Princesa' Action
100 látogatás · 4,2%
Hogyan változik Peter Monamy közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Hogyan nézték a Peter Monamy műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Peter Monamy művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 37,5% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 45,8% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 16,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,0% | 29,2% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 12,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 55,9% | 38,5% |
| Földszínek | 32,4% | 46,2% |
| Sötét tónusú | 8,8% | 15,4% |
| Monokróm | 2,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 68,0% | 54,2% |
| Élénk | 6,0% | 20,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 4,2% |
| Lágy | 24,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 29,2% |
| Kijelentés | 22,0% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 12,5% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 29,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 4,2% |
| Erős színegyüntetés | 38,0% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 26,0% | 29,2% |
Hogyan alakulnak Peter Monamy legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the First Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping in a Calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Yacht Becalmed at Anc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four British Warships and a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three English Flagships Bec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Calm with a Royal Yacht F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Royal Yacht Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Men-of-War and a Sl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Peter Monamy közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 50,0% |
| Svéd | 100 | 50,0% |
Hogyan alakulnak Peter Monamy napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 200 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
Peter Monamy: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Peter Monamy-nak?
- Ships in Distress in a Storm: 400 látogatás, ami 17% a(z) Peter Monamy megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Peter Monamy?
- 2 400 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalon, 2 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Peter Monamy műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 29%-át teszi ki a 8% katalógusból.