Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Peter de Wint oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Peter de Wint: a közönség egy pillantásban
Landscape With Chestnut Tree a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 4% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Peter de Wint nézetességgel összevetítve. Black Gang Chine, Isle Of Wight és John Keats követik. Peter de Wint összesen 7 000 látogatást generált: 700 a művész oldalon és 6 300 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 89%-el csökkentek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 5 600 látogatással. A közönség számítógépek (96%) és telefonok (4%) eszközökön követi. A közönség a Sötét irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 22%-át teszi ki, az művész katalógjának 0%-át pedig.
A Peter de Wint legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Peter de Wint legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Landscape With Chestnut Tree
300 látogatás · 4,1%
-
2
Black Gang Chine, Isle Of Wight
300 látogatás · 4,1%
-
3
John Keats
300 látogatás · 4,1%
-
4
Newport Arch, Lincoln
300 látogatás · 4,1%
-
5
Portrait Of The Artist's Mother
200 látogatás · 2,7%
-
6
Farmhand Looking Out Over A Field With Trees
200 látogatás · 2,7%
-
7
The Old Bridge
200 látogatás · 2,7%
-
8
Lincoln From The South
200 látogatás · 2,7%
-
9
Bamburgh Castle
200 látogatás · 2,7%
-
10
A Woman Sorting Washing
200 látogatás · 2,7%
Hányan nézik Peter de Wint alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 4 900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 0 | 900 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Peter de Wint műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Peter de Wint megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 21,9% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 16,4% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 32,9% |
| Fényerék egyensúlya | 44,0% | 21,9% |
| Fényes | 4,0% | 6,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 20,5% |
| Finom színtónusú | 48,0% | 38,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 37,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 4,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 68,2% | 51,7% |
| Földszínek | 27,3% | 43,3% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 3,3% |
| Monokróm | 2,3% | 1,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 26,0% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 60,3% |
| Élénk | 10,0% | 13,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 17,8% |
| Lágy | 26,0% | 15,1% |
| Egyensúlyozott | 18,0% | 12,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 20,5% |
| Kijelentés | 34,0% | 34,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 6,9% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 5,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 4,1% |
| Erős színegyüntetés | 16,0% | 23,3% |
| Egységes színpaletta | 76,0% | 60,3% |
Mely Peter de Wint művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bamburgh Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| A View Of Lincoln From The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Harvesters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caernarvon Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheltering from the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lynmouth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woman Sorting Washing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Peter de Wint megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 700 | 95,7% |
| telefonok | 300 | 4,3% |
Mely nyelveken követik Peter de Wint követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Arab | 100 | 50,0% |
| Angol | 100 | 50,0% |
Naponta hányan nézik Peter de Wint-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 100 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 200 |
Kérdések Peter de Wint kapcsán
Mely Peter de Wint művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Landscape With Chestnut Tree, 300 megtekintéssel (4% Peter de Wint összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Peter de Wint alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 7 000 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 6 300 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Peter de Wint alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (96%) és telefonok (4%) eszközökön nézik Peter de Wint alkotásait; a látogatások 96%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Peter de Wint alkotásai közül?
- Sötét (Fényerő): a látogatások 22%-át, a katalógus 0%-ával szemben.