Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pavlo Makov oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Pavlo Makov: a közönség egy pillantásban
Itinerario 13 a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 12% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Pavlo Makov nézetességgel összevetítve. Tablecloth with Sunflower és S.M. Garden követik. Pavlo Makov összesen 2 600 látogatást generált: 300 a művész oldalon és 2 300 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 2 400 látogatással. A közönség a Kijelentés irányába hajlamos (Kontraszt): a látogatások 69%-át teszi ki, az művész katalógjának 54%-át pedig.
A Pavlo Makov legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Pavlo Makov legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 látogatás · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 látogatás · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 látogatás · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 látogatás · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 látogatás · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 látogatás · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 látogatás · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 látogatás · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 látogatás · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 látogatás · 3,8%
Hányan nézik Pavlo Makov alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Pavlo Makov műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Pavlo Makov megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 3,9% |
| Érezhető fényesség | 28,0% | 26,9% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 38,5% |
| Fényes | 20,0% | 30,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 88,0% | 96,2% |
| Finom színtónusú | 2,0% | 3,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 79,5% | 87,5% |
| Földszínek | 13,6% | 12,5% |
| Sötét tónusú | 4,5% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 86,0% | 96,2% |
| Egyensúlyos | 8,0% | 3,9% |
| Élénk | 6,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 0,0% |
| Lágy | 12,0% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 15,4% |
| Kijelentés | 54,0% | 69,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 15,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 38,0% | 30,8% |
| Egységes színpaletta | 36,0% | 38,5% |
Mely Pavlo Makov művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Pavlo Makov követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Finn | 100 | 100,0% |
Naponta hányan nézik Pavlo Makov-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Pavlo Makov kapcsán
Mely Pavlo Makov művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Itinerario 13, 300 megtekintéssel (12% Pavlo Makov összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Pavlo Makov alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 600 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 2 300 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Pavlo Makov alkotásai közül?
- Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 69%-át, a katalógus 54%-ával szemben.