Paul Maze Nézői számok és kiemelt művek

1887 – 1979

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Maze oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Paul Maze: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Henley Royal Regatta: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a(z) Paul Maze megtekintéseinek összesen. Aztán William Chippindale (b.1801) és Regatta Scene. Összesen 700 látogatás: 300 a művész oldalon, 400 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 700 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét (Fényerő) a látogatások 22%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 8%-át jelenti.

Paul Maze: a(z) 5 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 5 mű a Paul Maze alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 látogatás · 33,3%
  2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 látogatás · 22,2%
  3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 látogatás · 22,2%
  4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 látogatás · 11,1%
  5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 látogatás · 11,1%

Hogyan változik Paul Maze közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026300400
Aug 202600
Sze 202600
Okt 202600

Hogyan nézték a Paul Maze műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Paul Maze legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Whitehall in Winter000000000000
Boulogne000000000000
Regatta Scene00000000200000
Villefranche000000000000
Yachts000000000000
Regatta at Meulan000000000000
The Bank Picquet on Its Way…000000000000
Trooping the Colour000000000000
Henley Royal Regatta00000000100000
The Harbour, Ostende000000000000

Milyen nyelveket használ Paul Maze közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Hogyan alakulnak Paul Maze napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt200
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov0
pén 6 Nov (előrejelzés)0
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)0
csüt 26 Nov (előrejelzés)0

Paul Maze: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Paul Maze-nak?

Henley Royal Regatta: 300 látogatás, ami 33% a(z) Paul Maze megtekintéseinek összegétől. A lista 5. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Paul Maze?

700 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalon, 400 a művek oldalon).

Kedveli-e a közönség Paul Maze műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 22%-át teszi ki a 8% katalógusból.