Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Guigou oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Paul Guigou: a közönség egy pillantásban
An Autumn Morning a legtöbb figyelmet vonja magára: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami 16% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Paul Guigou nézetességgel összevetítve. Chinchin Valley at Ile-sur-la-Sourgue, Vacluse és Hunters near the Coast of Marseille követik. Paul Guigou összesen 2 500 látogatást generált: 700 a művész oldalon és 1 800 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 700 látogatással. A közönség a Egyensúlyozott, lágy szaturáció irányába hajlamos (Színelnyomás): a látogatások 48%-át teszi ki, az művész katalógjának 32%-át pedig.
A Paul Guigou legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Paul Guigou legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
An Autumn Morning
400 látogatás · 16,0%
-
2
Chinchin Valley at Ile-sur-la-Sourgue, Vacluse, 1869
300 látogatás · 12,0%
-
3
Hunters near the Coast of Marseille, 1869
200 látogatás · 8,0%
-
4
Field of Wheat, 1860
200 látogatás · 8,0%
-
5
The Painter and His Dog on the Banks of the Durance, 1871
200 látogatás · 8,0%
-
6
Lavandera
200 látogatás · 8,0%
-
7
Washerwoman at the Brook, 1860
100 látogatás · 4,0%
-
8
The Village of Vaucluse, on the Banks of the Durance During the Dry Season, 1868
100 látogatás · 4,0%
-
9
A Village in Vaucluse, 1854
100 látogatás · 4,0%
-
10
Landscape in the Durance Valley, 1868
100 látogatás · 4,0%
Hányan nézik Paul Guigou alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 400 |
Hány imádrát nézik meg Paul Guigou műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Paul Guigou megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 8,0% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 24,0% |
| Érezhető fényesség | 56,0% | 36,0% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 32,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 12,0% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 36,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 48,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 4,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 63,2% | 73,7% |
| Földszínek | 31,6% | 21,1% |
| Sötét tónusú | 2,6% | 5,3% |
| Monokróm | 2,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 12,0% | 8,0% |
| Egyensúlyos | 76,0% | 80,0% |
| Élénk | 12,0% | 12,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 8,0% |
| Lágy | 6,0% | 4,0% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 16,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 4,0% |
| Kijelentés | 66,0% | 68,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 36,0% | 40,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 28,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 16,0% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 16,0% |
Mely Paul Guigou művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Roquevaire i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Crest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washerwomen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village in Vaucluse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washerwoman at the Foot of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Road in the Pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hills of Allauch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laundress at the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Paul Guigou követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Naponta hányan nézik Paul Guigou-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 200 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Paul Guigou kapcsán
Mely Paul Guigou művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- An Autumn Morning, 400 megtekintéssel (16% Paul Guigou összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Paul Guigou alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 500 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 1 800 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Paul Guigou alkotásai közül?
- Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 48%-át, a katalógus 32%-ával szemben.