Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Delaroche oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Delaroche: a közönség egy pillantásban
Fiatal keresztény mártír a legtöbb figyelmet vonja magára: 6 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 33% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Paul Delaroche nézetességgel összevetítve. The Death of Elizabeth I, Queen of England és Napoléon at Fontainebleau, 31 March 1814, painted in 1840 követik. Paul Delaroche összesen 16 400 látogatást generált: 3 700 a művész oldalon és 12 700 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 117%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 7 000 látogatással. A közönség számítógépek (65%), telefonok (34%) és tabletek (1%) eszközökön követi. A közönség a Melankolikus irányába hajlamos (Érzelmi hangulat): a látogatások 62%-át teszi ki, az művész katalógjának 5%-át pedig.
A Paul Delaroche legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Paul Delaroche legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 700
5 300
Aug 2026
300
1 000
Sze 2026
200
2 200
Okt 2026
1 500
3 700
Hány imádrát nézik meg Paul Delaroche műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Paul Delaroche megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
73,7%
41,1%
Misztikus
0,0%
40,4%
Romantikus
0,0%
18,5%
Klasszikus
21,1%
0,0%
Elegáns
5,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
5,3%
61,6%
Sötét és komoly
31,6%
18,5%
Drámai
36,8%
11,3%
Erőteljes presence
0,0%
6,6%
Romantikus
10,5%
1,3%
Nyugodt
5,3%
0,0%
Magányos
5,3%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
0,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
81,3%
Lágy árnyékok
36,0%
9,1%
Érezhető fényesség
12,0%
7,0%
Fényerék egyensúlya
2,0%
1,6%
Fényes
6,0%
1,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
20,3%
Finom színtónusú
32,0%
64,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
10,2%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
4,8%
Éles színűség
0,0%
0,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
69,4%
87,8%
Sötét tónusú
22,2%
8,4%
Semleges tónusok
0,0%
3,7%
Monokróm
8,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
66,3%
Egyensúlyos
48,0%
30,5%
Élénk
14,0%
3,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
1,1%
Lágy
16,0%
8,0%
Egyensúlyozott
6,0%
39,6%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
20,3%
Kijelentés
30,0%
31,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
8,6%
Lágyan kevert paletta
16,0%
2,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
12,3%
Erős színegyüntetés
44,0%
71,1%
Egységes színpaletta
22,0%
5,9%
Mely Paul Delaroche művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Lady Jane Gray leprése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Bonaparte az Alpokon át
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Fiatal keresztény mártír
0
0
0
0
0
0
0
100
1 900
500
1 100
1 000
Napoleon Crossing the Alps
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Young Christian Martyr
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
100
Descent from the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Elizabeth I, Q…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
200
Napoléon Bonaparte abdicate…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Marie Antoinette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Execution of Lady Jane…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
200
300
Milyen eszközöket használnak az emberek Paul Delaroche megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 600
64,6%
telefonok
5 600
34,1%
tabletek
200
1,2%
Mely nyelveken követik Paul Delaroche követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
400
21,1%
Olasz
400
21,1%
Chinese
400
21,1%
Koreai
200
10,5%
Orosz
200
10,5%
Angol
100
5,3%
Francia
100
5,3%
Török
100
5,3%
Naponta hányan nézik Paul Delaroche-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
700
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
200
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
400
kedd 20 Okt
500
sze 21 Okt
600
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
300
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
800
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
500
szo 31 Okt
800
vas 1 Nov
400
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
700
sze 4 Nov (előrejelzés)
800
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
szo 7 Nov (előrejelzés)
700
vas 8 Nov (előrejelzés)
400
hét 9 Nov (előrejelzés)
500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
800
sze 11 Nov (előrejelzés)
900
csüt 12 Nov (előrejelzés)
300
pén 13 Nov (előrejelzés)
400
szo 14 Nov (előrejelzés)
800
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
600
kedd 17 Nov (előrejelzés)
900
sze 18 Nov (előrejelzés)
1 000
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
400
szo 21 Nov (előrejelzés)
900
vas 22 Nov (előrejelzés)
500
hét 23 Nov (előrejelzés)
600
Kérdések Paul Delaroche kapcsán
Mely Paul Delaroche művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Fiatal keresztény mártír, 6 100 megtekintéssel (33% Paul Delaroche összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Paul Delaroche alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
16 400 látogatás tizenkét hónapban: 3 700 a művész oldalon és 12 700 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Paul Delaroche alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (65%), telefonok (34%) és tabletek (1%) eszközökön nézik Paul Delaroche alkotásait; a látogatások 65%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Paul Delaroche alkotásai közül?
Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 62%-át, a katalógus 5%-ával szemben.