Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Owen Bowen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Owen Bowen: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Cattle by a River a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 20% összes Owen Bowen részére fordított figyelemnek. Ezt követi Boat Yard, Peel Harbour és The Dawn of Night. A művész oldala 600 látogatást, a művek pedig 900 látogatást értek el: összesen 1 500 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 300 látogatással. Kedvelik a Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 60%-át teszik ki a katalógus 32%-ával szemben.
A(z) Owen Bowen 9 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Owen Bowen leglátottabb műve.
-
1
Cattle by a River
200 látogatás · 20,0%
-
2
Boat Yard, Peel Harbour, 1901
100 látogatás · 10,0%
-
3
The Dawn of Night, 1903
100 látogatás · 10,0%
-
4
The Outskirts of the Village
100 látogatás · 10,0%
-
5
Storiths, Bolton Abbey, West Yorkshire
100 látogatás · 10,0%
-
6
Evening, South Coast, Isle of Man, 1902
100 látogatás · 10,0%
-
7
Knaresborough Castle, 1894
100 látogatás · 10,0%
-
8
Flock of Sheep, a Heavy Sky
100 látogatás · 10,0%
-
9
Mevagissey, Cornwall
100 látogatás · 10,0%
Mikor látogatják meg az emberek Owen Bowen oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor nyitják meg Owen Bowen műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Owen Bowen művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,5% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 9,7% | 10,0% |
| Érezhető fényesség | 45,2% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 38,7% | 40,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 19,4% | 10,0% |
| Finom színtónusú | 32,3% | 40,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 45,2% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,2% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 71,4% |
| Földszínek | 36,0% | 28,6% |
| Sötét tónusú | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 12,9% | 10,0% |
| Egyensúlyos | 74,2% | 60,0% |
| Élénk | 12,9% | 30,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,6% | 20,0% |
| Lágy | 29,0% | 30,0% |
| Egyensúlyozott | 6,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,8% | 10,0% |
| Kijelentés | 16,1% | 40,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 19,4% | 20,0% |
| Lágyan kevert paletta | 25,8% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 32,3% | 60,0% |
| Egységes színpaletta | 6,5% | 0,0% |
Melyek Owen Bowen legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Farm Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dawn of Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Bowl of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lane near Tanfield, July | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Village on the Hill, Ap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle by a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Homewards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knaresborough Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flock of Sheep, a Heavy Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Linton Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Owen Bowen a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Owen Bowen-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Owen Bowen kapcsán kérdeznek
Melyik Owen Bowen műve a legtöbbször megtekintett?
- Cattle by a River az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 20%-át övelem. 9 mű áll felette.
Mennyi a Owen Bowen közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán, 900 a művekkel.
Mely művei Owen Bowen felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 60% látogatást generálnak a katalógus 32% részére vonatkozóan.