Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ouri Pota oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ouri Pota: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű GranMah presentation photo in 2017: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a(z) Ouri Pota megtekintéseinek összesen. Aztán Photo of the presentation of the artist Childo Tomas in 2016 és Photo of the presentation of the artist Childo Tomas in 2016. Összesen 700 látogatás: 0 a művész oldalon, 700 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 600 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Ouri Pota: a(z) 7 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 7 mű a Ouri Pota alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
GranMah presentation photo in 2017
200 látogatás · 25,0%
-
2
Photo of the presentation of the artist Childo Tomas in 2016
100 látogatás · 12,5%
-
3
Photo of the presentation of the artist Childo Tomas in 2016
100 látogatás · 12,5%
-
4
Photo of the presentation of the artist Childo Tomas in 2016
100 látogatás · 12,5%
-
5
Photo of the presentation of the artist Luka Mukavele in 2018
100 látogatás · 12,5%
-
6
GranMah presentation photo in 2017
100 látogatás · 12,5%
-
7
Photo of the presentation of the artist Isabel Novella in 2017
100 látogatás · 12,5%
Hogyan változik Ouri Pota közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a Ouri Pota műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Ouri Pota művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 75,0% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 20,4% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 4,5% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,4% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 31,8% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,4% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 20,4% | 37,5% |
| Éles színűség | 6,8% | 12,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 61,4% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 25,0% | 50,0% |
| Élénk | 13,6% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 13,6% | 0,0% |
| Lágy | 18,2% | 12,5% |
| Egyensúlyozott | 13,6% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 29,5% | 37,5% |
| Kijelentés | 25,0% | 37,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,4% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 13,6% | 37,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,9% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 9,1% | 12,5% |
Hogyan alakulnak Ouri Pota legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Photo of the presentation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Photo of the presentation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| GranMah presentation photo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Photo of the presentation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Photo of the presentation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GranMah presentation photo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Photo of the presentation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GranMah presentation photo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Photo of the presentation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GranMah presentation photo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Ouri Pota közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Ouri Pota napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ouri Pota: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Ouri Pota-nak?
- GranMah presentation photo in 2017: 200 látogatás, ami 25% a(z) Ouri Pota megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Ouri Pota?
- 700 tizenkét hónap alatt (0 a művész oldalon, 700 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Ouri Pota műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 50%-át teszi ki a 20% katalógusból.