Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Otto Eerelman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Otto Eerelman: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Flowers: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a(z) Otto Eerelman megtekintéseinek összesen. Aztán The Sleigh-ride és A King Charles Spaniel With A Blue Ribbon. Összesen 3 600 látogatás: 2 400 a művész oldalon, 1 200 a művekkel. A nézőadomány nő: 140% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 600 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (58%) és telefonok (42%). Egy stílus kiemelkedik: a Megnyugtató, melengető (Érzelmi hangulat) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 12%-át jelenti.
Otto Eerelman: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Otto Eerelman alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Otto Eerelman közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
800
800
Aug 2026
300
0
Sze 2026
400
100
Okt 2026
900
300
Hogyan nézték a Otto Eerelman műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Otto Eerelman művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
50,0%
100,0%
Dramatikus
37,5%
0,0%
Természetes tónusú
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
62,5%
0,0%
Megnyugtató, melengető
12,5%
100,0%
Nosztalgikus
12,5%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
22,2%
Lágy árnyékok
30,0%
22,2%
Érezhető fényesség
24,0%
38,9%
Fényerék egyensúlya
18,0%
11,1%
Fényes
10,0%
5,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
27,8%
Finom színtónusú
34,0%
38,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
59,1%
76,5%
Semleges tónusok
29,5%
17,6%
Sötét tónusú
4,5%
0,0%
Monokróm
4,5%
0,0%
Pasztell színek
2,3%
5,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
27,8%
Egyensúlyos
60,0%
72,2%
Élénk
8,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
16,7%
Lágy
12,0%
11,1%
Egyensúlyozott
6,0%
16,7%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
27,8%
Kijelentés
36,0%
27,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
5,6%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
5,6%
Erős színegyüntetés
30,0%
27,8%
Egységes színpaletta
56,0%
61,1%
Hogyan alakulnak Otto Eerelman legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Cornelisje Eere…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anna Frederica…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Fokje van Griff…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Participation of the Gronin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Samuel Eerelman…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Geert Jaxon Dee…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circus Artist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait at Age 50,
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Selbstporträt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Bernard Dog
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Otto Eerelman?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 100
58,3%
telefonok
1 500
41,7%
Milyen nyelveket használ Otto Eerelman közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
500
62,5%
Francia
200
25,0%
Német
100
12,5%
Hogyan alakulnak Otto Eerelman napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
300
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
Otto Eerelman: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Otto Eerelman-nak?
Flowers: 200 látogatás, ami 11% a(z) Otto Eerelman megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Otto Eerelman?
3 600 tizenkét hónap alatt (2 400 a művész oldalon, 1 200 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Otto Eerelman alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (58%) és telefonok (42%); a vezető számítógépek 58% arányal.
Kedveli-e a közönség Otto Eerelman műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Megnyugtató, melengető (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 12% katalógusból.