Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Orthodox Icons oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Orthodox Icons: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Ss.Sergius and Bacchus: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a(z) Orthodox Icons megtekintéseinek összesen. Aztán Christ Acheiropoietos (made Without Hands) és Composite Icon with the Crucifixion, Christ, Saints and Gospel Scenes. Összesen 2 500 látogatás: 1 000 a művész oldalon, 1 500 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 50%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 800 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 50%-át jelenti.
Orthodox Icons: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Orthodox Icons alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Ss.Sergius and Bacchus
200 látogatás · 11,1%
-
2
Christ Acheiropoietos (made Without Hands), 1200
200 látogatás · 11,1%
-
3
Composite Icon with the Crucifixion, Christ, Saints and Gospel Scenes, 1050
200 látogatás · 11,1%
-
4
Theotokos of Saint Maksim's Vision, 1305
100 látogatás · 5,6%
-
5
Blachernitissa (Theotokos of Blachernae)
100 látogatás · 5,6%
-
6
Virgin Mary on the Throne, 1150
100 látogatás · 5,6%
-
7
Glorification of the Cross (back side of 'Christ Acheiropoietos'), 1200
100 látogatás · 5,6%
-
8
Deesis from the Church of Nikola of Kozhe, 1300
100 látogatás · 5,6%
-
9
Archangel Michael, slaying the Shakers, saints Sisinius and Maruf, with the martyrdom of Sisinius, 1831
100 látogatás · 5,6%
-
10
Our Lady of the Sign from Zverin Monastery (front side), 1250
100 látogatás · 5,6%
Hogyan változik Orthodox Icons közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 200 |
| Júl 2026 | 600 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hogyan nézték a Orthodox Icons műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Orthodox Icons művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,8% | 5,6% |
| Lágy árnyékok | 50,0% | 66,7% |
| Érezhető fényesség | 40,5% | 27,8% |
| Fényerék egyensúlya | 4,8% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 4,8% | 5,6% |
| Finom színtónusú | 21,4% | 22,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,8% | 27,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 50,0% | 44,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,2% | 56,2% |
| Sötét tónusú | 48,7% | 43,8% |
| Semleges tónusok | 5,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 9,5% | 5,6% |
| Egyensúlyos | 38,1% | 50,0% |
| Élénk | 52,4% | 44,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,4% | 0,0% |
| Lágy | 19,1% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 14,3% | 27,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,2% | 38,9% |
| Kijelentés | 38,1% | 22,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,8% | 5,6% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,4% | 5,6% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 61,1% |
| Egységes színpaletta | 23,8% | 27,8% |
Hogyan alakulnak Orthodox Icons legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composite Icon with the Cru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Mother of God of Tender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glorification of the Cross… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Deesis from the Church of N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St George and the Youth of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Nikita slaying the de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Acheiropoietos (made… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Saviour of Furious Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin (Theotokos) and Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Praises of the Theotokos. V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Orthodox Icons közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Orthodox Icons napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
Orthodox Icons: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Orthodox Icons-nak?
- Ss.Sergius and Bacchus: 200 látogatás, ami 11% a(z) Orthodox Icons megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Orthodox Icons?
- 2 500 tizenkét hónap alatt (1 000 a művész oldalon, 1 500 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Orthodox Icons műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 67%-át teszi ki a 50% katalógusból.