Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Norman Whitla oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Norman Whitla: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű SS 'Greenisland': 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 15% a(z) Norman Whitla megtekintéseinek összesen. Aztán Bangor Bay és Downpatrick Loop Platform. Összesen 500 látogatás: 400 a művész oldalon, 100 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 50%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 31%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Norman Whitla: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Norman Whitla alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
SS 'Greenisland', 1994
200 látogatás · 15,4%
-
2
Bangor Bay, 1994
100 látogatás · 7,7%
-
3
Downpatrick Loop Platform, 1992
100 látogatás · 7,7%
-
4
John Milligan and the Sirocco Works with a Boat in the Harbour
100 látogatás · 7,7%
-
5
Clipper and Steamboat at Sea
100 látogatás · 7,7%
-
6
Albert Clock
100 látogatás · 7,7%
-
7
City Hall
100 látogatás · 7,7%
-
8
P O Ferry and Chaine Memorial Tower
100 látogatás · 7,7%
-
9
Passenger Train Crossing a Bridge at Dundrum, 1992
100 látogatás · 7,7%
-
10
Newcastle Station, County Down, 1992
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változik Norman Whitla közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 0 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hogyan nézték a Norman Whitla műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Norman Whitla művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,7% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 13,3% | 15,4% |
| Fényerék egyensúlya | 40,0% | 38,5% |
| Fényes | 40,0% | 46,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 93,3% | 92,3% |
| Finom színtónusú | 6,7% | 7,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 73,3% | 76,9% |
| Egyensúlyos | 26,7% | 23,1% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,7% | 7,7% |
| Lágy | 13,3% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 13,3% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 40,0% | 46,2% |
| Kijelentés | 26,7% | 23,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,3% | 15,4% |
| Lágyan kevert paletta | 33,3% | 30,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 33,3% | 23,1% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 30,8% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Norman Whitla legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Downpatrick Loop Platform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Northern Railway Loco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen's Bay Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Greenisland' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| City Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clipper and Steamboat at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| P O Ferry and Chaine Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bangor Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Milligan and the Siroc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Norman Whitla közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Norman Whitla napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Norman Whitla: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Norman Whitla-nak?
- SS 'Greenisland': 200 látogatás, ami 15% a(z) Norman Whitla megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Norman Whitla?
- 500 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalon, 100 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Norman Whitla műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 31%-át teszi ki a 20% katalógusból.