Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Nicolas De Staël oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Nicolas De Staël: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Honfleur: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami 43% a(z) Nicolas De Staël megtekintéseinek összesen. Aztán Composition és Landschaft. Összesen 3 000 látogatás: 1 000 a művész oldalon, 2 000 a művekkel. A nézőadomány nő: 133% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 000 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (67%), telefonok (27%) és tabletek (7%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) a látogatások 90%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 44%-át jelenti.
Nicolas De Staël: a(z) 4 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 4 mű a Nicolas De Staël alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Nicolas De Staël közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sze 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 400 | 300 |
Hogyan nézték a Nicolas De Staël műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Nicolas De Staël művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,2% | 9,5% |
| Lágy árnyékok | 11,1% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 14,3% |
| Fényerék egyensúlya | 22,2% | 0,0% |
| Fényes | 11,1% | 42,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 33,3% | 9,5% |
| Finom színtónusú | 22,2% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 44,4% | 47,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 57,1% | 47,4% |
| Földszínek | 28,6% | 52,6% |
| Sötét tónusú | 14,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 9,5% |
| Egyensúlyos | 44,4% | 76,2% |
| Élénk | 22,2% | 14,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 33,3% | 42,9% |
| Lágy | 11,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 9,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 33,3% |
| Kijelentés | 22,2% | 14,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,2% | 9,5% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 44,4% | 90,5% |
| Erős színegyüntetés | 22,2% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 11,1% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Nicolas De Staël legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honfleur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 | 200 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Nicolas De Staël?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 000 | 66,7% |
| telefonok | 800 | 26,7% |
| tabletek | 200 | 6,7% |
Milyen nyelveket használ Nicolas De Staël közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Arab | 200 | 33,3% |
| Német | 100 | 16,7% |
| Angol | 100 | 16,7% |
| Francia | 100 | 16,7% |
| Olasz | 100 | 16,7% |
Hogyan alakulnak Nicolas De Staël napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 200 |
| szo 31 Okt | 200 |
| vas 1 Nov | 500 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 900 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 200 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 800 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 1 500 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 300 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 900 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 1 800 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 400 |
Nicolas De Staël: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Nicolas De Staël-nak?
- Honfleur: 900 látogatás, ami 43% a(z) Nicolas De Staël megtekintéseinek összegétől. A lista 4. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Nicolas De Staël?
- 3 000 tizenkét hónap alatt (1 000 a művész oldalon, 2 000 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Nicolas De Staël alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (67%), telefonok (27%) és tabletek (7%); a vezető számítógépek 67% arányal.
Kedveli-e a közönség Nicolas De Staël műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 90%-át teszi ki a 44% katalógusból.