Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Naum Gabó oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Naum Gabó: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Kinetic Construction (Standing Wave): 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 47% a(z) Naum Gabó megtekintéseinek összesen. Aztán Linear Construction No. 1 és Constructive torso model, (1918). Összesen 1 700 látogatás: 800 a művész oldalon, 900 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét (Fényerő) a látogatások 60%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 17%-át jelenti.
Naum Gabó: a(z) 8 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 8 mű a Naum Gabó alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Kinetic Construction (Standing Wave), 1920
700 látogatás · 46,7%
-
2
Linear Construction No. 1, 1943
200 látogatás · 13,3%
-
3
Constructive torso model, (1918)
100 látogatás · 6,7%
-
4
Model for 'Torsion', 1928
100 látogatás · 6,7%
-
5
Sloup, (1923)
100 látogatás · 6,7%
-
6
Untitled, (Detal) (1957)
100 látogatás · 6,7%
-
7
Untitled (416)
100 látogatás · 6,7%
-
8
Untitled (473)
100 látogatás · 6,7%
Hogyan változik Naum Gabó közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 400 | 0 |
Hogyan nézték a Naum Gabó műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Naum Gabó művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,7% | 60,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 13,3% |
| Fényerék egyensúlya | 25,0% | 20,0% |
| Fényes | 8,3% | 6,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 66,7% | 86,7% |
| Finom színtónusú | 8,3% | 6,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 6,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 57,1% | 80,0% |
| Földszínek | 28,6% | 0,0% |
| Monokróm | 14,3% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 58,3% | 86,7% |
| Egyensúlyos | 25,0% | 6,7% |
| Élénk | 16,7% | 6,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 25,0% | 60,0% |
| Lágy | 8,3% | 13,3% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 33,3% | 13,3% |
| Kijelentés | 33,3% | 13,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 33,3% | 60,0% |
| Lágyan kevert paletta | 16,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 13,3% |
| Erős színegyüntetés | 25,0% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 8,3% | 6,7% |
Hogyan alakulnak Naum Gabó legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kinetic Construction (Stand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Linear Construction No. 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Model for 'Torsion' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled, (Detal) (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (416) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled, (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotterdam kunstwerk gestile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, (Detal) (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain at guy's and st th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constructive torso model, (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Naum Gabó közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 300 | 30,0% |
| Cseh | 200 | 20,0% |
| Angol | 100 | 10,0% |
| Spanyol | 100 | 10,0% |
| Lengyel | 100 | 10,0% |
| Portugál | 100 | 10,0% |
| Svéd | 100 | 10,0% |
Hogyan alakulnak Naum Gabó napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 400 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 300 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 400 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 400 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 400 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 500 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 600 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 300 |
Naum Gabó: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Naum Gabó-nak?
- Kinetic Construction (Standing Wave): 700 látogatás, ami 47% a(z) Naum Gabó megtekintéseinek összegétől. A lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Naum Gabó?
- 1 700 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 900 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Naum Gabó műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 60%-át teszi ki a 17% katalógusból.