Nan Lurie Nézői számok és kiemelt művek

1910 – 1985

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Nan Lurie oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Nan Lurie: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Sunday Afternoon: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 40% a(z) Nan Lurie megtekintéseinek összesen. Aztán Sand Yard és Subway Scene. Összesen 800 látogatás: 500 a művész oldalon, 300 a művekkel. A nézői szám csökken: Okt 2026 időszakban 100%-el kevesebb látogatás volt, mint Sze 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 300 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 80%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 57%-át jelenti.

Nan Lurie: a(z) 4 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 4 mű a Nan Lurie alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Sunday Afternoon 1 Sunday Afternoon 200 látogatás · 40,0%
  2. Sand Yard 2 Sand Yard 100 látogatás · 20,0%
  3. Subway Scene 3 Subway Scene 100 látogatás · 20,0%
  4. Despair 4 Despair 100 látogatás · 20,0%

Hogyan változik Nan Lurie közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260200
Júl 2026200100
Aug 202600
Sze 20263000
Okt 202600

Hogyan nézték a Nan Lurie műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Nan Lurie legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Sand Yard000000000000
Despair00000001000000
Subway Scene00000001000000
Subway Bootblack000000000000
Sunday Afternoon00000000100000
Speaker000000000000
Sandyard000000000000

Milyen nyelveket használ Nan Lurie közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Hogyan alakulnak Nan Lurie napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov (előrejelzés)0
pén 6 Nov (előrejelzés)0
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)0

Nan Lurie: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Nan Lurie-nak?

Sunday Afternoon: 200 látogatás, ami 40% a(z) Nan Lurie megtekintéseinek összegétől. A lista 4. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Nan Lurie?

800 tizenkét hónap alatt (500 a művész oldalon, 300 a művek oldalon).

Kedveli-e a közönség Nan Lurie műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 80%-át teszi ki a 57% katalógusból.