Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Morris Louis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Morris Louis: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Point of Tranquility: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a(z) Morris Louis megtekintéseinek összesen. Aztán Where és Pungent Distances. Összesen 8 500 látogatás: 4 800 a művész oldalon, 3 700 a művekkel. A nézőadomány nő: 164% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 4 400 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (64%) és telefonok (36%). Egy stílus kiemelkedik: a Élénk (Színintenzitás) a látogatások 46%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Morris Louis: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Morris Louis alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Morris Louis közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 400
3 000
Aug 2026
100
0
Sze 2026
1 100
0
Okt 2026
2 200
700
Hogyan nézték a Morris Louis műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Morris Louis művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
45,5%
Békés, nyugodt
30,0%
30,3%
Karakteres
10,0%
15,2%
Dramatikus
0,0%
9,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
39,4%
Belső elmélyülést sugárzó
40,0%
24,2%
Energikus
10,0%
15,2%
Melankolikus
10,0%
9,1%
Rejtélyes
0,0%
9,1%
Nyugodt
10,0%
3,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
15,7%
Lágy árnyékok
8,0%
10,0%
Érezhető fényesség
10,0%
8,6%
Fényerék egyensúlya
24,0%
37,1%
Fényes
50,0%
28,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
25,7%
Finom színtónusú
22,0%
18,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
21,4%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
30,0%
Éles színűség
0,0%
4,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
47,9%
41,8%
Földszínek
31,2%
44,8%
Pasztell színek
12,5%
4,5%
Sötét tónusú
0,0%
9,0%
Monokróm
8,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
25,7%
Egyensúlyos
40,0%
28,6%
Élénk
20,0%
45,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
24,0%
1,4%
Lágy
16,0%
21,4%
Egyensúlyozott
4,0%
7,1%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
18,6%
Kijelentés
38,0%
51,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
32,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
21,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
10,0%
Erős színegyüntetés
28,0%
35,7%
Egységes színpaletta
28,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Morris Louis legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Seal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ambi I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Number 28
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Para III
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Broad Turning
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
VAV
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Delta Kappa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Where
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szám 1-82
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Blue Veil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Morris Louis?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 400
63,5%
telefonok
3 100
36,5%
Milyen nyelveket használ Morris Louis közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
800
32,0%
Orosz
500
20,0%
Angol
300
12,0%
Olasz
300
12,0%
Portugál
300
12,0%
Chinese
200
8,0%
Spanyol
100
4,0%
Hogyan alakulnak Morris Louis napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
800
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
400
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
500
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
1 200
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
600
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
700
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
500
pén 13 Nov (előrejelzés)
700
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
800
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
500
pén 20 Nov (előrejelzés)
800
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
900
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
Morris Louis: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Morris Louis-nak?
Point of Tranquility: 800 látogatás, ami 11% a(z) Morris Louis megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Morris Louis?
8 500 tizenkét hónap alatt (4 800 a művész oldalon, 3 700 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Morris Louis alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (64%) és telefonok (36%); a vezető számítógépek 64% arányal.
Kedveli-e a közönség Morris Louis műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Élénk (Színintenzitás): a látogatások 46%-át teszi ki a 20% katalógusból.