Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Imran Qureshi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Imran Qureshi: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Portraits: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a(z) Imran Qureshi megtekintéseinek összesen. Aztán West is West és Moderate Enlightenment. Összesen 2 300 látogatás: 1 700 a művész oldalon, 600 a művekkel. A nézőadomány nő: 700% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Luksusú (Hangulat) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 25%-át jelenti.
Imran Qureshi: a(z) 7 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 7 mű a Imran Qureshi alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Imran Qureshi közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
100
100
Sze 2026
100
0
Okt 2026
800
0
Hogyan nézték a Imran Qureshi műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Imran Qureshi művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
37,5%
33,3%
Luksusú
25,0%
66,7%
Misztikus
25,0%
0,0%
Játékos
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
25,0%
66,7%
Rejtélyes
25,0%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
33,3%
Melankolikus
12,5%
0,0%
Szenvedélyes
12,5%
0,0%
Játékos
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
13,0%
12,5%
Lágy árnyékok
8,7%
0,0%
Érezhető fényesség
30,4%
37,5%
Fényerék egyensúlya
26,1%
25,0%
Fényes
21,7%
25,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
43,5%
50,0%
Finom színtónusú
13,0%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
13,0%
12,5%
Egyértelmű színprészenység
30,4%
37,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
42,1%
25,0%
Földszínek
31,6%
37,5%
Sötét tónusú
15,8%
25,0%
Monokróm
5,3%
12,5%
Fémfényű színek
5,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,8%
37,5%
Egyensúlyos
26,1%
12,5%
Élénk
39,1%
50,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,0%
25,0%
Lágy
17,4%
25,0%
Egyensúlyozott
13,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
13,0%
0,0%
Kijelentés
43,5%
37,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
34,8%
25,0%
Lágyan kevert paletta
8,7%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,7%
12,5%
Erős színegyüntetés
30,4%
25,0%
Egységes színpaletta
17,4%
37,5%
Hogyan alakulnak Imran Qureshi legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Hajra Loves Rain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moderate Enlightenment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moderate Enlightenment
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Moderate Enlightenment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Opening Word of This New Sc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portraits
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Midnight Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
West is West
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Trespass
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
When We Thought of You – Yo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Imran Qureshi közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
500
100,0%
Hogyan alakulnak Imran Qureshi napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
Imran Qureshi: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Imran Qureshi-nak?
Portraits: 200 látogatás, ami 25% a(z) Imran Qureshi megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Imran Qureshi?
2 300 tizenkét hónap alatt (1 700 a művész oldalon, 600 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Imran Qureshi műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Luksusú (Hangulat): a látogatások 67%-át teszi ki a 25% katalógusból.