Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Michiel Coxie oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Michiel Coxie: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Cain and Abel: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 29% a(z) Michiel Coxie megtekintéseinek összesen. Aztán The Revenge of Tomyris és Adam and the God (detail of a tapestry).. Összesen 1 800 látogatás: 800 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 43%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 6%-át jelenti.
Michiel Coxie: a(z) 8 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 8 mű a Michiel Coxie alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Michiel Coxie közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
400
800
Aug 2026
100
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
200
200
Hogyan nézték a Michiel Coxie műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Michiel Coxie művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
72,7%
57,1%
Klasszikus
9,1%
14,3%
Békés, nyugodt
6,1%
14,3%
Nyugodt
3,0%
14,3%
Misztikus
6,1%
0,0%
Luksusú
3,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
36,4%
28,6%
Drámai
27,3%
14,3%
Melankolikus
6,1%
42,9%
Sötét és komoly
12,1%
0,0%
Nyugodt
3,0%
14,3%
Feszült hangulatú
6,1%
0,0%
Erőteljes presence
3,0%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
3,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
59,1%
35,7%
Lágy árnyékok
29,5%
50,0%
Érezhető fényesség
11,4%
14,3%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
27,3%
0,0%
Finom színtónusú
47,7%
42,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,2%
28,6%
Egyértelmű színprészenység
6,8%
28,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,2%
50,0%
Sötét tónusú
8,8%
33,3%
Semleges tónusok
2,9%
16,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
52,3%
7,1%
Egyensúlyos
38,6%
50,0%
Élénk
9,1%
42,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
9,1%
0,0%
Lágy
34,1%
42,9%
Egyensúlyozott
13,6%
21,4%
Erőteljes kontrasztú
22,7%
14,3%
Kijelentés
20,4%
21,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
2,3%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
15,9%
21,4%
Erős színegyüntetés
45,5%
71,4%
Egységes színpaletta
34,1%
0,0%
Hogyan alakulnak Michiel Coxie legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Susanna and the Elders
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint John the Baptist (aft…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ecce homo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ bearing the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Susanna en de ouderlingen (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation of the Vir…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St John the Evangelist on P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Plato's Cave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary (after The Ghent Altar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Mary Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Michiel Coxie közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
100
100,0%
Hogyan alakulnak Michiel Coxie napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
300
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
600
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
400
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
700
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
500
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Michiel Coxie: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Michiel Coxie-nak?
Cain and Abel: 400 látogatás, ami 29% a(z) Michiel Coxie megtekintéseinek összegétől. A lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Michiel Coxie?
1 800 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Michiel Coxie műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 43%-át teszi ki a 6% katalógusból.