Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Max Slevogt oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Max Slevogt: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Grape Harvest at Neukastel a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 11% összes Max Slevogt részére fordított figyelemnek. Ezt követi Sailboats on the Alster River in the Evening és Harness Racing. A művész oldala 800 látogatást, a művek pedig 2 900 látogatást értek el: összesen 3 700 lượt. A figyelem 300%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 2 700 látogatással. A látogatók számítógépek (89%), telefonok (5%) és tabletek (5%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Békés, nyugodt (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 75%-át teszik ki a katalógus 33%-ával szemben.
A(z) Max Slevogt 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Max Slevogt leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Max Slevogt oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
700
2 000
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
100
Okt 2026
100
300
Mikor nyitják meg Max Slevogt műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Max Slevogt művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
75,0%
Dramatikus
33,3%
0,0%
Nyugodt
8,3%
25,0%
Természetes tónusú
8,3%
0,0%
Elegáns
4,2%
0,0%
Nosztalgikus
4,2%
0,0%
Játékos
4,2%
0,0%
Romantikus
4,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
56,2%
Nosztalgikus
8,3%
25,0%
Nyugodt
8,3%
18,8%
Drámai
12,5%
0,0%
Sötét és komoly
12,5%
0,0%
Energikus
8,3%
0,0%
Játékos
4,2%
0,0%
Erőteljes presence
4,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
2,8%
Lágy árnyékok
32,0%
13,9%
Érezhető fényesség
28,0%
52,8%
Fényerék egyensúlya
20,0%
30,6%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
2,8%
Finom színtónusú
20,0%
22,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
52,8%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
22,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
53,1%
34,5%
Semleges tónusok
28,1%
48,3%
Pasztell színek
9,4%
10,3%
Sötét tónusú
9,4%
3,5%
Természet
0,0%
3,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
2,8%
Egyensúlyos
34,0%
50,0%
Élénk
28,0%
47,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
2,8%
Lágy
24,0%
2,8%
Egyensúlyozott
16,0%
30,6%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
19,4%
Kijelentés
34,0%
44,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
19,4%
Lágyan kevert paletta
10,0%
5,6%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
48,0%
63,9%
Egységes színpaletta
18,0%
11,1%
Melyek Max Slevogt legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Quarry at Albersweiler
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Singer Francisco d'Andr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frau Voll mit Tochter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Prince Regent Luitpold in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Requiem for the St. Georgsk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Theater Curtain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lady Adventure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Angela von Tschudi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sailboats on the Alster Riv…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Scheherazade (Telling the S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Max Slevogt közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 300
89,2%
telefonok
200
5,4%
tabletek
200
5,4%
Milyen nyelveken követi Max Slevogt a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
100
50,0%
Orosz
100
50,0%
Naponta hány látogatása van Max Slevogt-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
400
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
400
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
500
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Max Slevogt kapcsán kérdeznek
Melyik Max Slevogt műve a legtöbbször megtekintett?
Grape Harvest at Neukastel az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 11%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Max Slevogt közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
3 700 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 2 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Max Slevogt közönsége?
A látogatók számítógépek (89%), telefonok (5%) és tabletek (5%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 89%-át teszik ki.
Mely művei Max Slevogt felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Békés, nyugodt (Hangulat) leírású művek 75% látogatást generálnak a katalógus 33% részére vonatkozóan.