Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Max Ernst oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Max Ernst: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Európa Eső után II a legnézettebb alkotás: 8 100 megtekintés egy évben, ami 6% összes Max Ernst részére fordított figyelemnek. Ezt követi A csend szeme és Szurrealizmus és festészet. A művész oldala 41 300 látogatást, a művek pedig 82 100 látogatást értek el: összesen 123 400 lượt. A figyelem 8%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 72 700 látogatással. A látogatók Angol (25%), Francia (24%) és Német (13%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (20%), Németország (10%) és Svédország (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (66%), telefonok (28%) és tabletek (5%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Kijelentés (Kontraszt) stílust: ezek a látogatások 57%-át teszik ki a katalógus 38%-ával szemben.
A(z) Max Ernst 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Max Ernst leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Max Ernst oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 700
Júl 2026
11 800
60 900
Aug 2026
9 300
16 200
Sze 2026
20 200
3 300
Mikor nyitják meg Max Ernst műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Max Ernst művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
36,2%
49,3%
Dramatikus
10,6%
21,8%
Nyugodt
8,5%
12,2%
Éteri
14,9%
4,9%
Békés, nyugodt
8,5%
3,9%
Romantikus
8,5%
2,7%
Elegáns
8,5%
2,3%
Természetes tónusú
2,1%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
48,9%
62,2%
Melankolikus
10,6%
12,6%
Belső elmélyülést sugárzó
14,9%
9,2%
Feszült hangulatú
2,1%
4,9%
Drámai
6,4%
3,5%
Romantikus
6,4%
1,7%
Nyugodt
4,3%
1,8%
Nyugodt
2,1%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
13,4%
Lágy árnyékok
24,0%
37,5%
Érezhető fényesség
36,0%
32,5%
Fényerék egyensúlya
12,0%
10,7%
Fényes
16,0%
5,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
22,9%
Finom színtónusú
24,0%
22,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
42,0%
37,3%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
15,5%
Éles színűség
2,0%
2,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
35,1%
46,9%
Sötét tónusú
29,7%
27,3%
Semleges tónusok
24,3%
20,2%
Pasztell színek
10,8%
4,0%
Monokróm
0,0%
0,8%
Természet
0,0%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
31,7%
Egyensúlyos
48,0%
45,2%
Élénk
32,0%
23,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
5,8%
Lágy
12,0%
15,8%
Egyensúlyozott
8,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
9,3%
Kijelentés
38,0%
56,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
36,1%
Lágyan kevert paletta
12,0%
18,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
13,0%
Erős színegyüntetés
24,0%
24,8%
Egységes színpaletta
20,0%
8,1%
Melyek Max Ernst legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Celebes elefánt
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 000
1 200
300
Európa Eső után II
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 200
1 200
200
Ebből a mennyeik nem fogják…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
0
A Teljesség Városa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
0
Célèbes vagy Az elefánt Cél…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Napóleon a pusztában
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
A menyegény menyasszony ruh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
100
0
A menyegző ruhája
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Oedipus Rex
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Les dieux obscurs (Sötét is…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
Hogyan oszlónak a Max Ernst közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
81 800
66,3%
telefonok
35 000
28,4%
tabletek
6 600
5,3%
Milyen nyelveken követi Max Ernst a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
5 000
25,4%
Francia
4 700
23,9%
Német
2 600
13,2%
Spanyol
1 600
8,1%
Koreai
900
4,6%
Orosz
900
4,6%
Portugál
800
4,1%
Szlovák
600
3,0%
Cseh
400
2,0%
Dán
400
2,0%
Naponta hány látogatása van Max Ernst-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
3 100
hét 28 Sze
6 000
kedd 29 Sze
2 400
sze 30 Sze
2 500
csüt 1 Okt
3 600
pén 2 Okt
3 300
szo 3 Okt
2 500
vas 4 Okt
3 200
hét 5 Okt
3 900
kedd 6 Okt
4 600
sze 7 Okt
4 100
csüt 8 Okt
5 700
pén 9 Okt
5 200
szo 10 Okt
4 000
vas 11 Okt
3 700
hét 12 Okt
4 600
kedd 13 Okt
4 400
sze 14 Okt
4 000
csüt 15 Okt
4 300
pén 16 Okt
3 400
szo 17 Okt
5 500
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 900
hét 19 Okt (előrejelzés)
5 600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
4 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
4 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
5 300
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 600
szo 24 Okt (előrejelzés)
4 700
vas 25 Okt (előrejelzés)
4 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
6 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
4 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
4 400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
5 700
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 000
vas 1 Nov (előrejelzés)
4 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
6 400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
5 000
sze 4 Nov (előrejelzés)
4 700
csüt 5 Nov (előrejelzés)
6 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
5 200
szo 7 Nov (előrejelzés)
5 300
Amit az emberek Max Ernst kapcsán kérdeznek
Melyik Max Ernst műve a legtöbbször megtekintett?
Európa Eső után II az első helyen, 8 100 megtekintéssel, a nézetések 6%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Max Ernst közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
123 400 látogatás tizenkét hónapban: 41 300 a művész oldalán, 82 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Max Ernst közönsége?
A látogatók számítógépek (66%), telefonok (28%) és tabletek (5%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 66%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Max Ernst követői?
Angol (25%), Francia (24%) és Német (13%); a(z) Angol nyelv 25%-át teszi ki.
Mely művei Max Ernst felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Kijelentés (Kontraszt) leírású művek 57% látogatást generálnak a katalógus 38% részére vonatkozóan.