Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Maurice Prendergast oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Maurice Prendergast: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Still Life a legnézettebb alkotás: 1 200 megtekintés egy évben, ami 3% összes Maurice Prendergast részére fordított figyelemnek. Ezt követi Egy Szomorú Nap és Landscape (Park Scene. A művész oldala 2 800 látogatást, a művek pedig 39 300 látogatást értek el: összesen 42 100 lượt. A figyelem 29%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 36 500 látogatással. A látogatók számítógépek (99%), telefonok (1%) és tabletek (0%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Békés, nyugodt (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 33%-át teszik ki a katalógus 8%-ával szemben.
A(z) Maurice Prendergast 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Maurice Prendergast leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Maurice Prendergast oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
2 100
Júl 2026
1 700
34 800
Aug 2026
400
1 500
Sze 2026
400
300
Okt 2026
300
600
Mikor nyitják meg Maurice Prendergast műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Maurice Prendergast művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
8,3%
33,0%
Játékos
33,3%
26,9%
Nyugodt
25,0%
12,6%
Nosztalgikus
8,3%
8,8%
Természetközeli
0,0%
6,6%
Karakteres
8,3%
3,3%
Természetes tónusú
8,3%
2,2%
Éteri
0,0%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Örömteli
50,0%
39,9%
Nyugodt
8,3%
30,6%
Nyugodt
25,0%
11,5%
Belső elmélyülést sugárzó
8,3%
4,9%
Nosztalgikus
8,3%
3,8%
Energikus
0,0%
3,3%
Játékos
0,0%
2,7%
Melankolikus
0,0%
1,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
2,4%
Lágy árnyékok
16,0%
21,7%
Érezhető fényesség
48,0%
45,6%
Fényerék egyensúlya
28,0%
23,9%
Fényes
4,0%
6,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
7,4%
Finom színtónusú
18,0%
29,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
47,0%
Egyértelmű színprészenység
34,0%
16,5%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
37,0%
41,1%
Földszínek
30,4%
40,8%
Sötét tónusú
30,4%
13,5%
Pasztell színek
2,2%
3,2%
Természet
0,0%
1,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
2,0%
5,0%
Egyensúlyos
56,0%
67,8%
Élénk
42,0%
27,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
11,7%
Lágy
24,0%
26,0%
Egyensúlyozott
20,0%
18,4%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
31,5%
Kijelentés
12,0%
12,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
35,3%
Lágyan kevert paletta
16,0%
18,6%
Egyensúlyozott harmónia
24,0%
11,7%
Erős színegyüntetés
24,0%
27,5%
Egységes színpaletta
18,0%
6,9%
Melyek Maurice Prendergast legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Twilight (also known as Cre…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Pincian Hill, Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Picnic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Afternoon, Pincian Hill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Low Tide, Nantucket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Central Park (also known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
flying horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Low Tide, Revere Beach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gloucester Harbor
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Hogyan oszlónak a Maurice Prendergast közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
41 500
98,6%
telefonok
400
1,0%
tabletek
200
0,5%
Milyen nyelveken követi Maurice Prendergast a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
50,0%
Spanyol
100
25,0%
Olasz
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Maurice Prendergast-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
300
sze 4 Nov
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
300
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
300
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
400
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
300
Amit az emberek Maurice Prendergast kapcsán kérdeznek
Melyik Maurice Prendergast műve a legtöbbször megtekintett?
Still Life az első helyen, 1 200 megtekintéssel, a nézetések 3%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Maurice Prendergast közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
42 100 látogatás tizenkét hónapban: 2 800 a művész oldalán, 39 300 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Maurice Prendergast közönsége?
A látogatók számítógépek (99%), telefonok (1%) és tabletek (0%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 99%-át teszik ki.
Mely művei Maurice Prendergast felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Békés, nyugodt (Hangulat) leírású művek 33% látogatást generálnak a katalógus 8% részére vonatkozóan.