Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Martín Chambi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Martín Chambi: a közönség egy pillantásban
Combapata népi csoport a legtöbb figyelmet vonja magára: 3 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 66% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Martín Chambi nézetességgel összevetítve. Indian Varayoc and Family, Tinta Kanchis és Corpus Christi procession in the village of Andahuaylillas, 1932 követik. Martín Chambi összesen 4 000 látogatást generált: 1 000 a művész oldalon és 3 000 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 350%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 1 800 látogatással. A közönség számítógépek (50%) és telefonok (50%) eszközökön követi. A közönség a Belső elmélyülést sugárzó irányába hajlamos (Érzelmi hangulat): a látogatások 97%-át teszi ki, az művész katalógjának 20%-át pedig.
A Martín Chambi legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Martín Chambi legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Combapata népi csoport, 1929
3 100 látogatás · 66,0%
-
2
Indian Varayoc and Family, Tinta Kanchis, 1934
300 látogatás · 6,4%
-
3
Corpus Christi procession in the village of Andahuaylillas, 1932, 1932
200 látogatás · 4,3%
-
4
The de Ezequiel Arce family with their potato harvest, 1934
200 látogatás · 4,3%
-
5
Festival at Ayaviri Puno, 1940
200 látogatás · 4,3%
-
6
Wall of the Five Windows of Winay Wayna, 1941
100 látogatás · 2,1%
-
7
El gigante de Paruro [The Giant of Paruro], 1929
100 látogatás · 2,1%
-
8
Pilgrims at Qoyllurit, 1931
100 látogatás · 2,1%
-
9
A group of campesinos from Tinta, 1930
100 látogatás · 2,1%
-
10
Fiesta of the Guardia Civil, Sacsayhuaman, Cuzco, 1930
100 látogatás · 2,1%
Hányan nézik Martín Chambi alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 100 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sze 2026 | 300 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 1 800 |
Hány imádrát nézik meg Martín Chambi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Martín Chambi megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Békés, nyugodt | 40,0% | 96,9% |
| Dramatikus | 40,0% | 3,1% |
| Nosztalgikus | 20,0% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Belső elmélyülést sugárzó | 20,0% | 96,9% |
| Erőteljes presence | 20,0% | 3,1% |
| Drámai | 20,0% | 0,0% |
| Nosztalgikus | 20,0% | 0,0% |
| Nyugodt | 20,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,9% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 35,5% | 17,0% |
| Érezhető fényesség | 38,7% | 74,5% |
| Fényerék egyensúlya | 12,9% | 8,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 100,0% | 100,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 100,0% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 0,0% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 87,1% | 100,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,2% | 2,1% |
| Lágyan kevert paletta | 6,5% | 6,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,9% | 70,2% |
| Erős színegyüntetés | 35,5% | 8,5% |
| Egységes színpaletta | 41,9% | 12,8% |
Mely Martín Chambi művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El gigante de Paruro [The G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chicha carrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre company with its di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combapata népi csoport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 1 800 |
| Policeman with Boy, Cuzco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Señora Montes, Montes House… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cesar Lomellini Family, Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chicha and Sapo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mestiza with Chicha, Cuzco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Costume Party, Cuzco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Martín Chambi megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 000 | 50,0% |
| telefonok | 2 000 | 50,0% |
Mely nyelveken követik Martín Chambi követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Martín Chambi-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 2 500 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 300 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 300 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 100 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Martín Chambi kapcsán
Mely Martín Chambi művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Combapata népi csoport, 3 100 megtekintéssel (66% Martín Chambi összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Martín Chambi alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 4 000 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalon és 3 000 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Martín Chambi alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (50%) és telefonok (50%) eszközökön nézik Martín Chambi alkotásait; a látogatások 50%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Martín Chambi alkotásai közül?
- Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 97%-át, a katalógus 20%-ával szemben.