Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Martens, Conrad oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Martens, Conrad: a közönség egy pillantásban
One of the falls on the Apsley a legtöbb figyelmet vonja magára: 200 látogatás tizenkét hónapban, ami 22% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Martens, Conrad nézetességgel összevetítve. North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour és Moorea From Papeete Harbour, Tahiti követik. Martens, Conrad összesen 2 300 látogatást generált: 1 400 a művész oldalon és 900 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 900 látogatással. A közönség a Fényerék egyensúlya irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 44%-át teszi ki, az művész katalógjának 23%-át pedig.
A Martens, Conrad legnépszerűbb 8 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Martens, Conrad legnézettebb 8 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
One of the falls on the Apsley, 1873
200 látogatás · 22,2%
-
2
North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour
100 látogatás · 11,1%
-
3
Moorea From Papeete Harbour, Tahiti
100 látogatás · 11,1%
-
4
Valparaíso
100 látogatás · 11,1%
-
5
The Funeral Of Rear Admiral Phillip Parker King
100 látogatás · 11,1%
-
6
Sydney harbour looking towards the North Head
100 látogatás · 11,1%
-
7
Wisemans Ferry From The Macdonald River
100 látogatás · 11,1%
-
8
Throsby Park
100 látogatás · 11,1%
Hányan nézik Martens, Conrad alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Martens, Conrad műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Martens, Conrad megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,5% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 20,4% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 40,9% | 44,4% |
| Fényerék egyensúlya | 22,7% | 44,4% |
| Fényes | 11,4% | 11,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 52,3% | 44,4% |
| Finom színtónusú | 22,7% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,2% | 22,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,8% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 41,7% | 62,5% |
| Földszínek | 44,4% | 37,5% |
| Sötét tónusú | 8,3% | 0,0% |
| Monokróm | 2,8% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,6% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 44,4% |
| Élénk | 11,4% | 22,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,8% | 11,1% |
| Lágy | 13,6% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 20,4% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,4% | 22,2% |
| Kijelentés | 38,6% | 11,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,5% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,8% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 34,1% | 22,2% |
| Egységes színpaletta | 50,0% | 66,7% |
Mely Martens, Conrad művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One of the falls on the Aps… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sydney and Botany Bay from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalagmites, Burragalong Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Heads, Port Jac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wiseman's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An illiwara lake landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney harbour looking towa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene, Illawarra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Sydney Harbour Show… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Martens, Conrad követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Naponta hányan nézik Martens, Conrad-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Martens, Conrad kapcsán
Mely Martens, Conrad művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- One of the falls on the Apsley, 200 megtekintéssel (22% Martens, Conrad összes megtekintéséből). A fenti rangsor 8 művet sorol fel.
Hányan nézik Martens, Conrad alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 400 a művész oldalon és 900 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Martens, Conrad alkotásai közül?
- Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 44%-át, a katalógus 23%-ával szemben.