Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marino Marini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Marino Marini: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Horse and rider: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a(z) Marino Marini megtekintéseinek összesen. Aztán L’angelo della citta, (1948) és Untitled (133). Összesen 2 500 látogatás: 900 a művész oldalon, 1 600 a művekkel. A nézőadomány nő: 300% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 000 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 33%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 10%-át jelenti.
Marino Marini: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Marino Marini alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Horse and rider
200 látogatás · 11,1%
-
2
L’angelo della citta, (1948)
200 látogatás · 11,1%
-
3
Untitled (133)
200 látogatás · 11,1%
-
4
Untitled (129)
200 látogatás · 11,1%
-
5
Untitled
100 látogatás · 5,6%
-
6
Ritratto d
100 látogatás · 5,6%
-
7
Horse and rider (2)
100 látogatás · 5,6%
-
8
Danseres
100 látogatás · 5,6%
-
9
Pomona
100 látogatás · 5,6%
-
10
Man Leading Two Horses, 1953
100 látogatás · 5,6%
Hogyan változik Marino Marini közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 200 |
Hogyan nézték a Marino Marini műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Marino Marini művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 26,0% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 38,9% |
| Fényes | 24,0% | 11,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 68,0% | 55,6% |
| Finom színtónusú | 14,0% | 5,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 5,6% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 61,0% | 69,2% |
| Földszínek | 17,1% | 23,1% |
| Sötét tónusú | 9,8% | 7,7% |
| Pasztell színek | 12,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 66,0% | 55,6% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 27,8% |
| Élénk | 10,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 11,1% |
| Lágy | 30,0% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 5,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 22,2% |
| Kijelentés | 38,0% | 38,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 22,2% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 5,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 5,6% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 33,3% |
Hogyan alakulnak Marino Marini legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Men and a Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horses and Standing Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Leading Two Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man and Horse 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (133) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Horse and rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (902) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (846) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (401) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (505) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Marino Marini közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 50,0% |
| Lengyel | 100 | 50,0% |
Hogyan alakulnak Marino Marini napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 100 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Marino Marini: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Marino Marini-nak?
- Horse and rider: 200 látogatás, ami 11% a(z) Marino Marini megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Marino Marini?
- 2 500 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalon, 1 600 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Marino Marini műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 33%-át teszi ki a 10% katalógusból.