Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marc Duvallier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Marc Duvallier: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Celestial Choreography in Crimson and Ochre a legnézettebb alkotás: 600 megtekintés egy évben, ami 8% összes Marc Duvallier részére fordított figyelemnek. Ezt követi Solitude in Ochre: The Silent Horizon és Celestial Orbit of the Eternal Muse. A művész oldala 1 100 látogatást, a művek pedig 6 700 látogatást értek el: összesen 7 800 lượt. A figyelem 50%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 800 látogatással. A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (1%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 32%-ával szemben.
A(z) Marc Duvallier 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Marc Duvallier leglátottabb műve.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
600 látogatás · 7,9%
-
2
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
400 látogatás · 5,3%
-
3
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
400 látogatás · 5,3%
-
4
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 látogatás · 3,9%
-
5
Vigil of the Luminous Shadow, 2026
200 látogatás · 2,6%
-
6
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 látogatás · 2,6%
-
7
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 látogatás · 2,6%
-
8
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 látogatás · 2,6%
-
9
Echoes of the Amber Twilight: A Solitary Legacy, 2026
200 látogatás · 2,6%
-
10
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 látogatás · 2,6%
Mikor látogatják meg az emberek Marc Duvallier oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 200 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sze 2026 | 300 | 700 |
| Okt 2026 | 400 | 1 100 |
Mikor nyitják meg Marc Duvallier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Marc Duvallier művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 20,0% | 19,7% |
| Lágy árnyékok | 38,0% | 47,4% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 21,1% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 9,2% |
| Fényes | 6,0% | 2,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 15,8% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 32,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,0% | 23,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 2,6% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 57,5% | 51,7% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 27,6% |
| Semleges tónusok | 15,0% | 17,2% |
| Pasztell színek | 2,5% | 1,7% |
| Monokróm | 0,0% | 1,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 23,7% |
| Egyensúlyos | 54,0% | 52,6% |
| Élénk | 22,0% | 23,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 7,9% |
| Lágy | 20,0% | 34,2% |
| Egyensúlyozott | 26,0% | 19,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 23,7% |
| Kijelentés | 28,0% | 14,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 6,6% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 21,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 9,2% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 13,2% |
Melyek Marc Duvallier legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solitude in Ochre: The Sile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Architectonics of Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eminence in Crimson: A Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vigil of the Luminous Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Neon Fragment: The Magenta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eternal Devotion in the Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Marc Duvallier közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 500 | 83,3% |
| telefonok | 1 200 | 15,4% |
| tabletek | 100 | 1,3% |
Milyen nyelveken követi Marc Duvallier a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 25,0% |
| Francia | 100 | 25,0% |
| Japán | 100 | 25,0% |
| Portugál | 100 | 25,0% |
Naponta hány látogatása van Marc Duvallier-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 200 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Marc Duvallier kapcsán kérdeznek
Melyik Marc Duvallier műve a legtöbbször megtekintett?
- Celestial Choreography in Crimson and Ochre az első helyen, 600 megtekintéssel, a nézetések 8%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Marc Duvallier közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 7 800 látogatás tizenkét hónapban: 1 100 a művész oldalán, 6 700 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Marc Duvallier közönsége?
- A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (1%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Mely művei Marc Duvallier felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 32% részére vonatkozóan.