Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Maggi Hambling oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Maggi Hambling: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Self Portrait: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 19% a(z) Maggi Hambling megtekintéseinek összesen. Aztán Minotaur Surprised while Eating és Cormorant with Fish Underwater III. Összesen 1 400 látogatás: 500 a művész oldalon, 900 a művekkel. A nézőadomány nő: 100% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 100 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) a látogatások 69%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 48%-át jelenti.
Maggi Hambling: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Maggi Hambling alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Self Portrait, 2011
300 látogatás · 18,8%
-
2
Minotaur Surprised while Eating, 1986
200 látogatás · 12,5%
-
3
Cormorant with Fish Underwater III
200 látogatás · 12,5%
-
4
Father, Late December 1997, 1997
200 látogatás · 12,5%
-
5
Bev Walters, Principal of Morley College (1991–2003), 2003
100 látogatás · 6,2%
-
6
Champagne Laugh, 1991
100 látogatás · 6,2%
-
7
George Melly, 1998
100 látogatás · 6,2%
-
8
Mrs Anne Lonsdale, 2002
100 látogatás · 6,2%
-
9
Still Life
100 látogatás · 6,2%
-
10
Clark Brundin (b.1931), Vice Chancellor (1985–1992), 1993
100 látogatás · 6,2%
Hogyan változik Maggi Hambling közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hogyan nézték a Maggi Hambling műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Maggi Hambling művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 23,8% | 12,5% |
| Lágy árnyékok | 28,6% | 18,8% |
| Érezhető fényesség | 23,8% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 14,3% | 25,0% |
| Fényes | 9,5% | 18,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 47,6% | 68,8% |
| Finom színtónusú | 19,1% | 12,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 19,1% | 12,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,3% | 6,2% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 35,7% | 41,7% |
| Földszínek | 35,7% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 21,4% | 8,3% |
| Monokróm | 7,1% | 16,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 57,1% | 68,8% |
| Egyensúlyos | 23,8% | 25,0% |
| Élénk | 19,1% | 6,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,5% | 12,5% |
| Lágy | 33,3% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 4,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 12,5% |
| Kijelentés | 38,1% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,6% | 31,2% |
| Lágyan kevert paletta | 19,1% | 31,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,8% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,1% | 37,5% |
| Egységes színpaletta | 9,5% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Maggi Hambling legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harold Parker, Preston's Gu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Big Sea, May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jemma Leaning to the Left,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Father, Late December 1997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Anne Lonsdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lett Dreaming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cormorant with Fish Underwa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Ernest Ashley Bramall (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minotaur Surprised while Ea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Maggi Hambling közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Maggi Hambling napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Maggi Hambling: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Maggi Hambling-nak?
- Self Portrait: 300 látogatás, ami 19% a(z) Maggi Hambling megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Maggi Hambling?
- 1 400 tizenkét hónap alatt (500 a művész oldalon, 900 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Maggi Hambling műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 69%-át teszi ki a 48% katalógusból.