Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luis Falero oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Luis Falero: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Reclining Nude -: 3 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 16% a(z) Luis Falero megtekintéseinek összesen. Aztán Faust's Vision és The Prayer To Isis. Összesen 34 400 látogatás: 21 900 a művész oldalon, 12 500 a művekkel. A nézőadomány nő: 8% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 11 000 látogatással. A közönség nyelvei: Angol (29%), Japán (19%) és Német (10%). A közönség származási orszámai: Japán (19%), Amerikai Egyesült Államok (13%) és Németország (11%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (59%), telefonok (36%) és tabletek (4%). Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 32%-át jelenti.
Luis Falero: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Luis Falero alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Luis Falero közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
5 700
5 300
Aug 2026
4 000
2 400
Sze 2026
5 600
2 300
Okt 2026
6 400
2 100
Hogyan nézték a Luis Falero műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Luis Falero művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
38,1%
52,1%
Romantikus
14,3%
24,3%
Éteri
38,1%
18,8%
Dramatikus
4,8%
3,5%
Klasszikus
4,8%
1,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
61,9%
43,1%
Nyugodt
9,5%
24,3%
Drámai
9,5%
21,5%
Rejtélyes
9,5%
9,7%
Szellemi
4,8%
1,4%
Melankolikus
4,8%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
26,5%
Lágy árnyékok
34,0%
47,0%
Érezhető fényesség
10,0%
4,5%
Fényerék egyensúlya
22,0%
17,5%
Fényes
6,0%
4,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,0%
41,5%
Finom színtónusú
32,0%
49,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
8,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
1,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
55,0%
62,0%
Semleges tónusok
40,0%
36,4%
Sötét tónusú
5,0%
1,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
50,0%
Egyensúlyos
46,0%
48,5%
Élénk
4,0%
1,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
6,5%
Lágy
16,0%
7,5%
Egyensúlyozott
10,0%
6,5%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
34,5%
Kijelentés
28,0%
45,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
28,0%
Lágyan kevert paletta
16,0%
21,5%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
6,5%
Erős színegyüntetés
38,0%
37,5%
Egységes színpaletta
14,0%
6,5%
Hogyan alakulnak Luis Falero legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Moonlit Beauties
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
Faust's Vision
0
0
0
0
0
0
0
100
600
600
700
200
Reclining Nude -
0
0
0
0
0
0
0
100
400
800
100
400
The Prayer To Isis
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
500
200
The Balance of the Zodiac
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Double Star
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Lily fairy
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Human Soul
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Faust's Vision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Belated Witch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Luis Falero?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
20 400
59,3%
telefonok
12 500
36,3%
tabletek
1 500
4,4%
Milyen nyelveket használ Luis Falero közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 000
28,6%
Japán
1 300
18,6%
Német
700
10,0%
Francia
700
10,0%
Spanyol
400
5,7%
Finn
400
5,7%
Olasz
400
5,7%
Orosz
300
4,3%
Chinese
300
4,3%
Cseh
100
1,4%
Hogyan alakulnak Luis Falero napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
300
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
500
sze 21 Okt
400
csüt 22 Okt
300
pén 23 Okt
300
szo 24 Okt
500
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
1 000
pén 30 Okt
3 500
szo 31 Okt
1 800
vas 1 Nov
2 000
hét 2 Nov
200
kedd 3 Nov
1 100
sze 4 Nov
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 400
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 900
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 500
vas 8 Nov (előrejelzés)
2 400
hét 9 Nov (előrejelzés)
600
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 600
sze 11 Nov (előrejelzés)
1 200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 800
pén 13 Nov (előrejelzés)
4 800
szo 14 Nov (előrejelzés)
3 000
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 900
hét 16 Nov (előrejelzés)
800
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 000
sze 18 Nov (előrejelzés)
1 500
csüt 19 Nov (előrejelzés)
2 000
pén 20 Nov (előrejelzés)
5 500
szo 21 Nov (előrejelzés)
3 500
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 23 Nov (előrejelzés)
900
kedd 24 Nov (előrejelzés)
2 300
sze 25 Nov (előrejelzés)
1 700
Luis Falero: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Luis Falero-nak?
Reclining Nude -: 3 300 látogatás, ami 16% a(z) Luis Falero megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Luis Falero?
34 400 tizenkét hónap alatt (21 900 a művész oldalon, 12 500 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Luis Falero alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (59%), telefonok (36%) és tabletek (4%); a vezető számítógépek 59% arányal.
Luis Falero több nyelven követik?
Igen: Angol (29%), Japán (19%) és Német (10%). A népszerűst leg Angol 29% share-val.
Kedveli-e a közönség Luis Falero műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 50%-át teszi ki a 32% katalógusból.