Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luigi Serafini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Luigi Serafini: a közönség egy pillantásban
Fashion Plate from the Codex Seraphinianus a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 23% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Luigi Serafini nézetességgel összevetítve. Page from "Codex Seraphinianus" és Plate from the Codex Seraphinianus követik. Luigi Serafini összesen 1 500 látogatást generált: 400 a művész oldalon és 1 100 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 75%-el csökkentek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 000 látogatással. A közönség a Lágyan kevert paletta irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 46%-át teszi ki, az művész katalógjának 27%-át pedig.
A Luigi Serafini legnépszerűbb 9 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Luigi Serafini legnézettebb 9 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Fashion Plate from the Codex Seraphinianus, 1981
300 látogatás · 23,1%
-
2
Page from "Codex Seraphinianus", 1981
200 látogatás · 15,4%
-
3
Plate from the Codex Seraphinianus, 1981
200 látogatás · 15,4%
-
4
Fashion Plate from the Codex Seraphinianus, 1981
100 látogatás · 7,7%
-
5
Waiter
100 látogatás · 7,7%
-
6
Fruit from "Codex Seraphinianus", 1981
100 látogatás · 7,7%
-
7
Plate from the Codex Seraphinianus, 1981
100 látogatás · 7,7%
-
8
Fish from "Codex Seraphinianus", 1981
100 látogatás · 7,7%
-
9
Fish from "Codex Seraphinianus", 1981
100 látogatás · 7,7%
Hányan nézik Luigi Serafini alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Luigi Serafini műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Luigi Serafini megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 4,5% | 7,7% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 95,5% | 92,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 81,8% | 84,6% |
| Finom színtónusú | 13,6% | 7,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,5% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Pasztell színek | 86,4% | 92,3% |
| Földszínek | 4,5% | 7,7% |
| Semleges tónusok | 9,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 50,0% | 53,8% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 46,2% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 54,5% | 53,8% |
| Lágy | 22,7% | 30,8% |
| Egyensúlyozott | 4,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,5% | 7,7% |
| Kijelentés | 13,6% | 7,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 31,8% | 15,4% |
| Lágyan kevert paletta | 27,3% | 46,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 13,6% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 27,3% | 38,5% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Luigi Serafini művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fashion Plate from the Code… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Fashion Plate from the Code… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Waiter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fashion Plate from the Code… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fashion Plate from the Code… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plate from the Codex Seraph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Genesis of the Codex Seraph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plate from the Codex Seraph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Surgeons from "Codex Seraph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plate from the Codex Seraph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Luigi Serafini követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hányan nézik Luigi Serafini-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Luigi Serafini kapcsán
Mely Luigi Serafini művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Fashion Plate from the Codex Seraphinianus, 300 megtekintéssel (23% Luigi Serafini összes megtekintéséből). A fenti rangsor 9 művet sorol fel.
Hányan nézik Luigi Serafini alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 1 100 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Luigi Serafini alkotásai közül?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 46%-át, a katalógus 27%-ával szemben.