Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lucio Fontana oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lucio Fontana: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Concetto spaziale, Attesa a legnézettebb alkotás: 1 900 megtekintés egy évben, ami 15% összes Lucio Fontana részére fordított figyelemnek. Ezt követi Uzmi koncepció, Várakozások és Space Concept ,Waiting. A művész oldala 21 200 látogatást, a művek pedig 6 200 látogatást értek el: összesen 27 400 lượt. A figyelem 42%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 9 900 látogatással. A látogatók Olasz (40%), Angol (17%) és Portugál (6%) nyelven olvassák. A látogatók Olaszország (39%), Amerikai Egyesült Államok (8%) és Dél-Korea (5%) területéről érkeznek. A látogatók telefonok (50%), számítógépek (46%) és tabletek (4%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Egységes színpaletta (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 72%-át teszik ki a katalógus 50%-ával szemben.
A(z) Lucio Fontana 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Lucio Fontana leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Lucio Fontana oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
6 200
3 700
Aug 2026
3 100
1 500
Sze 2026
4 900
400
Okt 2026
7 000
500
Mikor nyitják meg Lucio Fontana műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Lucio Fontana művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
39,6%
29,3%
Modern
12,5%
29,3%
Nyugodt
14,6%
25,2%
Békés, nyugodt
14,6%
8,9%
Elegáns
8,3%
6,5%
Dramatikus
6,2%
0,8%
Karakteres
2,1%
0,0%
Nosztalgikus
2,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
75,0%
84,5%
Rejtélyes
8,3%
4,9%
Drámai
6,2%
4,9%
Nyugodt
4,2%
4,9%
Melankolikus
2,1%
0,8%
Sötét és komoly
4,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
10,6%
Lágy árnyékok
18,0%
26,8%
Érezhető fényesség
18,0%
21,9%
Fényerék egyensúlya
10,0%
5,7%
Fényes
34,0%
35,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
70,0%
55,3%
Finom színtónusú
10,0%
3,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
2,0%
10,6%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
27,6%
Éles színűség
2,0%
3,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Monokróm
27,3%
25,0%
Sötét tónusú
13,6%
28,4%
Földszínek
22,7%
24,1%
Semleges tónusok
27,3%
19,8%
Pasztell színek
9,1%
2,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
51,2%
Egyensúlyos
16,0%
21,9%
Élénk
16,0%
26,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
52,0%
69,1%
Lágy
10,0%
6,5%
Egyensúlyozott
2,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
4,9%
Kijelentés
32,0%
19,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
6,5%
Lágyan kevert paletta
6,0%
1,6%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
30,0%
19,5%
Egységes színpaletta
50,0%
72,4%
Melyek Lucio Fontana legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Térbeli Koncepció
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Térbeli koncepció
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Uzári koncepció (Az éjszaka)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Uzmi koncepció, Várakozások
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
100
Struttura al neon per la IX…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Spatial Concept
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Space Concept ,Waiting
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Spatial Concept (58/59 CA 4)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Térbeli koncepció
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Uzvari mennyezet
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Hogyan oszlónak a Lucio Fontana közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
13 700
50,0%
számítógépek
12 700
46,4%
tabletek
1 000
3,6%
Milyen nyelveken követi Lucio Fontana a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
3 800
39,6%
Angol
1 600
16,7%
Portugál
600
6,2%
Koreai
500
5,2%
Holland
400
4,2%
Arab
300
3,1%
Spanyol
300
3,1%
Bolgár
200
2,1%
Cseh
200
2,1%
Francia
200
2,1%
Naponta hány látogatása van Lucio Fontana-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
400
kedd 20 Okt
300
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
500
pén 23 Okt
1 200
szo 24 Okt
500
vas 25 Okt
1 100
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
300
sze 28 Okt
400
csüt 29 Okt
1 200
pén 30 Okt
300
szo 31 Okt
1 300
vas 1 Nov
400
hét 2 Nov
2 400
kedd 3 Nov
500
sze 4 Nov
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 500
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 100
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 500
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 9 Nov (előrejelzés)
2 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
800
sze 11 Nov (előrejelzés)
600
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 800
pén 13 Nov (előrejelzés)
1 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 900
vas 15 Nov (előrejelzés)
1 300
hét 16 Nov (előrejelzés)
2 500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
900
sze 18 Nov (előrejelzés)
700
csüt 19 Nov (előrejelzés)
2 000
pén 20 Nov (előrejelzés)
1 500
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 100
vas 22 Nov (előrejelzés)
1 400
hét 23 Nov (előrejelzés)
2 900
kedd 24 Nov (előrejelzés)
1 100
sze 25 Nov (előrejelzés)
800
Amit az emberek Lucio Fontana kapcsán kérdeznek
Melyik Lucio Fontana műve a legtöbbször megtekintett?
Concetto spaziale, Attesa az első helyen, 1 900 megtekintéssel, a nézetések 15%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Lucio Fontana közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
27 400 látogatás tizenkét hónapban: 21 200 a művész oldalán, 6 200 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Lucio Fontana közönsége?
A látogatók telefonok (50%), számítógépek (46%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a telefonok eszközök a látogatások 50%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Lucio Fontana követői?
Olasz (40%), Angol (17%) és Portugál (6%); a(z) Olasz nyelv 40%-át teszi ki.
Mely művei Lucio Fontana felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Egységes színpaletta (Színharmónia) leírású művek 72% látogatást generálnak a katalógus 50% részére vonatkozóan.