Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Louise Bourgeois oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Louise Bourgeois: a látogatások éves összefoglalója
A(z) I am looking for Mothers a legnézettebb alkotás: 1 700 megtekintés egy évben, ami 16% összes Louise Bourgeois részére fordított figyelemnek. Ezt követi The destruction of the father és Maman. A művész oldala 4 700 látogatást, a művek pedig 5 900 látogatást értek el: összesen 10 600 lượt. A figyelem 106%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 5 200 látogatással. A látogatók számítógépek (74%) és telefonok (26%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Sötét (Fényerő) stílust: ezek a látogatások 31%-át teszik ki a katalógus 14%-ával szemben.
A(z) Louise Bourgeois 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Louise Bourgeois leglátottabb műve.
-
1
I am looking for Mothers, 2007
1 700 látogatás · 16,5%
-
2
The destruction of the father, 1974
1 300 látogatás · 12,6%
-
3
Maman, 1960
500 látogatás · 4,9%
-
4
Precious Liquid, 1992
300 látogatás · 2,9%
-
5
Spider, 1997
300 látogatás · 2,9%
-
6
Girl with Hair, 2007
300 látogatás · 2,9%
-
7
Cell (Choisy), 1993
300 látogatás · 2,9%
-
8
Woman-House, 1947
200 látogatás · 1,9%
-
9
When I Was Young, 2008
200 látogatás · 1,9%
-
10
Untitled (15), 2002
200 látogatás · 1,9%
Mikor látogatják meg az emberek Louise Bourgeois oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 200 | 4 000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 800 | 800 |
| Okt 2026 | 2 500 | 800 |
Mikor nyitják meg Louise Bourgeois műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Louise Bourgeois művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,0% | 31,1% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 10,7% |
| Érezhető fényesség | 24,0% | 17,5% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 11,7% |
| Fényes | 34,0% | 29,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 60,0% | 60,2% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 9,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 7,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 21,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 1,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 47,5% | 28,6% |
| Földszínek | 27,5% | 20,2% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 26,2% |
| Pasztell színek | 10,0% | 21,4% |
| Monokróm | 5,0% | 3,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 62,0% | 41,8% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 38,8% |
| Élénk | 8,0% | 19,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 30,1% |
| Lágy | 12,0% | 6,8% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 7,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 23,3% |
| Kijelentés | 42,0% | 32,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,0% | 12,6% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 5,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 24,0% | 16,5% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 39,8% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 25,2% |
Melyek Louise Bourgeois legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (plate 2) from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Maman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Untitled (plate 5) from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fragile Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Precious Liquid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Couple IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| When I Was Young | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Take Me Right Back to the T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Louise Bourgeois közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 800 | 73,6% |
| telefonok | 2 800 | 26,4% |
Milyen nyelveken követi Louise Bourgeois a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 1 000 | 34,5% |
| Francia | 400 | 13,8% |
| Olasz | 400 | 13,8% |
| Svéd | 400 | 13,8% |
| Cseh | 200 | 6,9% |
| Angol | 100 | 3,4% |
| Spanyol | 100 | 3,4% |
| Magyar | 100 | 3,4% |
| Holland | 100 | 3,4% |
| Chinese | 100 | 3,4% |
Naponta hány látogatása van Louise Bourgeois-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 400 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 400 |
| kedd 20 Okt | 700 |
| sze 21 Okt | 400 |
| csüt 22 Okt | 300 |
| pén 23 Okt | 300 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 300 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 300 |
| szo 31 Okt | 900 |
| vas 1 Nov | 200 |
| hét 2 Nov | 400 |
| kedd 3 Nov | 800 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 500 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 300 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 500 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 600 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 900 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 600 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 400 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 600 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 700 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 600 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 400 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 600 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 800 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
Amit az emberek Louise Bourgeois kapcsán kérdeznek
Melyik Louise Bourgeois műve a legtöbbször megtekintett?
- I am looking for Mothers az első helyen, 1 700 megtekintéssel, a nézetések 16%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Louise Bourgeois közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 10 600 látogatás tizenkét hónapban: 4 700 a művész oldalán, 5 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Louise Bourgeois közönsége?
- A látogatók számítógépek (74%) és telefonok (26%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 74%-át teszik ki.
Mely művei Louise Bourgeois felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Sötét (Fényerő) leírású művek 31% látogatást generálnak a katalógus 14% részére vonatkozóan.