Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Louis Wain oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Louis Wain: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Bride and Groom: 1 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 76% a(z) Louis Wain megtekintéseinek összesen. Aztán The Smoker's Match és A Cat in ‘Gothic’ Style. Összesen 8 500 látogatás: 7 200 a művész oldalon, 1 300 a művekkel. A nézőadomány nő: 91% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Okt 2026, 4 200 látogatással. A közönség nyelvei: Spanyol (82%), Francia (9%) és Angol (7%). A közönség származási orszámai: Argentína (21%), Spanyolország (20%) és Mexikó (18%). A közönség eszközönkénti megoszlása: telefonok (51%), számítógépek (45%) és tabletek (5%). Egy stílus kiemelkedik: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 76%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 29%-át jelenti.
Louis Wain: a(z) 6 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 6 mű a Louis Wain alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Louis Wain közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 800 | 300 |
| Sze 2026 | 2 200 | 0 |
| Okt 2026 | 4 000 | 200 |
Hogyan nézték a Louis Wain műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Louis Wain művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 28,6% | 76,2% |
| Érezhető fényesség | 42,9% | 14,3% |
| Fényerék egyensúlya | 28,6% | 9,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 85,7% | 95,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,3% | 4,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 33,3% | 40,0% |
| Földszínek | 33,3% | 20,0% |
| Természet | 16,7% | 20,0% |
| Semleges tónusok | 16,7% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 71,4% | 90,5% |
| Élénk | 28,6% | 9,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 14,3% | 4,8% |
| Egyensúlyozott | 28,6% | 4,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 4,8% |
| Kijelentés | 42,9% | 85,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,6% | 9,5% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 4,8% |
| Erős színegyüntetés | 57,1% | 85,7% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Louis Wain legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Naughty Puss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Good Puss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Sunny Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sicilian Cat Kaleidoscope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cat in ‘Gothic’ Style | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride and Groom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 300 | 0 | 200 |
| The Smoker's Match | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Louis Wain?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 4 300 | 50,6% |
| számítógépek | 3 800 | 44,7% |
| tabletek | 400 | 4,7% |
Milyen nyelveket használ Louis Wain közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 4 600 | 82,1% |
| Francia | 500 | 8,9% |
| Angol | 400 | 7,1% |
| Olasz | 100 | 1,8% |
Hogyan alakulnak Louis Wain napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 300 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 300 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 800 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 300 |
| vas 25 Okt | 300 |
| hét 26 Okt | 200 |
| kedd 27 Okt | 300 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 800 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 1 200 |
| kedd 3 Nov | 200 |
| sze 4 Nov | 700 |
| csüt 5 Nov | 300 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 500 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 900 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 500 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 600 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 800 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 500 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 500 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 700 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 900 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 600 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 500 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 600 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 800 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
Louis Wain: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Louis Wain-nak?
- The Bride and Groom: 1 600 látogatás, ami 76% a(z) Louis Wain megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Louis Wain?
- 8 500 tizenkét hónap alatt (7 200 a művész oldalon, 1 300 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Louis Wain alkotásait?
- Mindkettőnél: telefonok (51%), számítógépek (45%) és tabletek (5%); a vezető telefonok 51% arányal.
Louis Wain több nyelven követik?
- Igen: Spanyol (82%), Francia (9%) és Angol (7%). A népszerűst leg Spanyol 82% share-val.
Kedveli-e a közönség Louis Wain műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 76%-át teszi ki a 29% katalógusból.